VESEC JE ROZKLÍŽEN. Pět hráčů z podzimu nehraje… Hampl (vpravo) uklízí míč před ruprechtickým Morávkem.Vesec - Ruprechtice 0:6 (0:4). Vesec opustil Vlach (Semily) a chybělo ještě několik pilířů. Ruprechtice byly lepším týmem a v jasné převaze měly řadu šancí. Trvalý tlak do poločasu přinesl dva góly Dlaboly, který další tutovku zazdil, po jednom přidali Vrtal (po sólu od půlky) a Karban. Vesec ohrozil branku soupeře jen jednou. Po prostřídání na straně Ruprechtic se hra vyrovnala, ale s přibývajícím časem se opět Ruprechtičtí i s třemi dorostenci prosazovali a přidali další dvě trefy. Nejprve střelu Šrajbra do tyče zakončil Hejduk a pak po chybce gólmana pečetil na 6:0 Morávek. Střelecky vyšel naprázdno Cibulka, ale zřejmě kvůli novým kopačkám.

Vesec: Tonev Pavlů, Hůlka, Buchta, Hampl Vronka, Navrátil, Hejl, Fronc Nezbeda, Brauner. Střídali: Gillar, Burde, Molnár. Ruprechtice: Vavřich Škarýd, Zavoral, Rampáček st., Šrajbr Vrtal, Suchý, Tichý, Průcha, Karban Dlabola. Střídali: Rampáček ml., Viktora, Morávek, Cibulka, Hejduk, Skalický.

Frýdlant - Hrádek 1:2 (1:2). Hosté v brance s Jiřím Kubátem (juniorka Slovanu Liberec) museli čelit ataku domácích, kteří neměli v celém zápase přesnou koncovku. Dvakrát Kubáta podržela tyč a další dvě možnosti Frýdlantu zlikvidoval. Byl to Hrádek, který zásluhou matadora Tomáše Janů šel do vedení, což bylo ve 25. minutě. Domácí za deset minut vyrovnali po trefě Votruby. Ale radost z vyrovnání trvala jen dvě minuty, protože to se trefil hrádecký Ondřej Holeček. Domácí byli lepší, přesto Hrádek měl dvě dobré šance. Po přestávce se hra hostů zlepšila a dvacet minut domácí přehrávali, a to zejména kombinačně, jenže své šance nedávali. Poté až do konce patřila hra opět domácím, jenže také oni byli se střelbou na štíru, zejména ve třech jasných šancích. Ofenziva tak v remízovém utkání selhala.

Frýdlant: Tauš Lode, Drobný, Mičunovič, Buřita Šindelář, Linhart, Coufal, Jelínek Plesar, Nosek. Střídali: Votruba, Pleskač. Hrádek: Kubát D. Holeček, Bruner, Brožík, Skrbek Janů, Antoš, Horváth, Badi Š. Holeček, Rob. Střídali: Nývlt, Janďura, O. Holeček.

Mšeno - VTJ Rapid Liberec 2:4 (0:1). Na větším hřišti si „vojáci" z Liberce zahráli s chutí a hlavně kvalitně. Do poločasu ještě domácí stíhali, ale po přestávce byli hosté již zcela lepší. Většinou se hrálo na polovině Mšena, ale bezstarostnost Rapidu při ofenzivě několikrát domácím umožnila uniknout a korigovat skóre. Přesto byli hosté viditelně lepší.

Branky: Zvoníček 2, Barbořák, L. Halama. Rapid: Hanzlík j. h. Soukeník, P. Halama, Proche, Peš Němec, Kejdana, Stuchlík, Slatinka Zvoníček, Barbořák. Střídali: Horňák, Andrš, L. Halama.

Doubí - Semily 0:8 (0:3). Hosté hned z první střely vytěžili gól a dál se zápas hrál v jejich režii. Domácí v silně kombinované sestavě se snažili, ale to bylo tak z jejich strany vše. Semily předvedly svoji kvalitu a jednoznačně vládly.

Doubí: Dvorský Urban, Beneš, Šimek, Salaba Piršel, Cverčko, Kahl, Čára Hájek, Teubner. Střídali: Mohr, Matuna, Dráb, Kabát, Benda.