Branžež - Krásná Studánka B 3:5 (2:2). Domácí dotáhli na 2:2 ve 42. minutě, ale hned po změně stran Studánka udeřila a nenechala nikoho na pochybách, kdo bude mít všechny body. Branky: Pelant 2, Kysela - Mendl 3, Vojtíšek 2. Rozhodčí: Bláha, ŽK: 1:0, 10 diváků.

Bílá - Václavice 11:0 (3:0). Favorit soutěže se profiluje a soupeři nandal, co se do něj vešlo. Branky: Linka 4, Müller 2, Linke, Mikásek, Vítek, Kratochvíl, Zelinka. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: 0:3, 50 diváků.

Vratislavice B - Osečná B 3:2 (1:1). Domácí se nemohli prosadit, takže o výhře a dvou gólech, které znamenaly otočení výsledku, rozhodlo deset posledních minut. Branky: Pokorný 2, Horáček - Hauzer, Kanči. Rozhodčí: Filipi, 30 diváků.

Doubí B - VTJ Rapid Liberec B 1:1 (0:1). Rapid měl patřit ke štikám soutěže, ale jaksi se mu nedaří. Branky: 47. Trakal - 35. Proche. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 1:3, 40 diváků.

Žibřidice - Zdislava 1:7 (0:3). Hosté předvedli nebývalou střeleckou aktivitu, o kterou se postaral zejména Dobrovolný, autor pěti gólů. Branky: Šimíček - Dobrovolný 5, Tvrzník, Karásek. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 1:0, 100 diváků.

Vesec - Machnín 1:3 (0:1). Za hosty se dvakrát zapsal střelecky Hykš a jednou Benda. Za domácí to byl pouze Nezbeda. Rozhodčí: Kulhavý, ŽK: 3:0, 40 diváků.

Rapid Dolní Řasnice - Frýdlant B 1:5 (1:2). Rapid si „škrtl“ jen do poločasu, pak už ne. Branky: Lenhart - Scheidl 2, Holub, Krýcha, Coufal. Rozhodčí: Lopuszynski, 10 diváků.

Kunratice - Raspenava B 4:0 (3:0). O osudu utkání rozhodl časový úsek od 28. do 40. minuty, kdy domácí vsítili tři góly. Za hosty mohl snížit Janků, ale nevyužil penaltu, stejně jako na straně vítězů Horváth. Branky: Dvořák, Bílek, Vaníček, Křiklava. Rozhodčí: Zaplatílek, 50 diváků.

Pertoltice - Jokers Frýdlant 5:5 (3:3). Zápas přinesl vše, kromě vyloučených. Třicet diváků vidělo nástup domácích a jejich vedení 3:0. Pak hosté čtyřmi góly v řadě otočili na 4:3, aby Pertoltice zvrátily na 5:4. Gólovou tečku pak obstaral hostující Brož z penalty v 89. minutě. Branky: Siegl, Slavík z pen., Minárik, Hýbl, Procházka - Brož 2 (1 z pen.), Ismanický, Sýkora, Harda. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Oldřichov - Nové Město B 1:0 (1:0). Zápas rozhodl ve 29. minutě Vojtěch Zeman a domácí museli pak od 80. odolávat přesilovce hostů. Byl jim totiž vyloučen Holub. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 2:0, 20 diváků.

Horní Řasnice - Jiskra Dolní Řasnice 2:1 (2:0). Horní vers. Dolní. Domácí neměli klid, když pojistku odmítl v 63. minutě Hrevuš. Nedal penaltu, a tak hosté žili až do konce. Branky: Halík, Garčár - Šindelář. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 1:0, 30 diváků.

Krásný Les - Hejnice B 3:2 (1:2). Hostům patřil první poločas, domácím ten druhý. Šťastnější nakonec byli hoši z Lesa. Branky: Jelínek, Ježek, Kravar - Zrubec, Sýkora. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Víska - Bulovka B 6:1 (1:0). Po nevýrazném poločase to konečně přišlo. Domácí smetli bulovské béčko šesti kusy a slavili první výhru až do ranního kuropění. Branky: Sajko 3, Rejf 2, Mikeš - Průcha. Rozhodčí: Sopr, ŽK: 2:3, 50 diváků.