České Budějovice - Liberec 3:1 (2:1)

Liberečtí zaspali začátek, kdy jejich výkon byl zbytečně ustrašený a měli ze soupeře přehnaný respekt. Když hosté zjistili, že se s domácími dá hrát, prohrávali za půl hodiny 0:2. Ještě za stavu 0:1 měli dvě šance na vyrovnání Káva, Matějka a trestný kop Řeháka o půl metru minul tyč. Liberec postupně vyrovnal hru a po pěkné kombinaci snížil Matějka. Ve druhé půli Budějovice evidentně hlídaly náskok, ale nepustily Liberec do šancí.

Hosté měli jen náznaky šancí, proto v závěru vsadili vše na útok. Dopředu se posunul i Trnka ze stopera, jenže místo vyrovnání přišel brejk domácích a třetí gól. „Výkon byl obstojný, ale musíme příště hrát od prvních minut. Domácí z pěti šancí tři využili, my ze stejného počtu jen jednu," dodal Holeňák.

Branky: 12. a 29. Wermke, 82. Horák 39. Matějka. Liberec: Jiří Kubát - Novotný, Linhart, Trnka, Bady Ondráček, Bláha - Kaiser, Matějka, Káva - Řehák. Střídali: Rydval, Lončík, Vasilko, Chmelík.