Železný Brod - Višňová 6:2 (3:2). Hostům se vydařil nástup do zápasu, v němž se dvakrát prosadil Dobrovodský. Na obou stranách bylo dost šancí, které dokázali domácí ještě do půlky třikrát využít. Pravda je, že dvakrát pomohly pokutové kopy. Višňová při jednom penaltovém faulu přišla navíc o hráče, který chyběl. Kromě toho Dobrovodský odmítl hattrick, když nedal penaltu. Hosté to chtěli po přestávce ještě zkusit, ale tečování, střela a gól je dost zlomily. Také byl vyloučen druhý závodník a v devíti „zvadli“.

Branky: 31., 36. z pen., 40. z pen. a 70. Kuhn 48. a 53. Šmíd - 10. a 21. Dobrovodský. Rozhodčí: Milner, ŽK: 4:3, ČK: 40. Havlíček, 64. Dobrovodský (oba V). Diváků: 130. Višňová: Veselý - Lachman, Kepr, Zach, Mazánek (Martin Jakl) - Dobrovodský, Netolický, Havlíček, Mir. Jakl - Štrbák, Hofman.

Mimoň - Český Dub 2:2 (2:1). Hosté měli smolný začátek, protože malou domů Trity od půlky Kobachidze minul a bylo 1:0. Poté měl Dub sérii šancí a po jedné z nich Jíra srovnal. Jenže po pěti minutách opět Mimoň vedla, tentokrát po rohu a nedorozumění obrany. Druhou půli začali hosté ohromným náporem a v 60. proměnil za ruku penaltu Vlach. Pak se domácí nemohli 25 minut dostat ze svého vápna, kam byli přitisknuti, jenže gól hostů nepřišel, i přes šance Němce a Jíry. „Začali jsme hrát fotbal až posledních třicet minut. Šance sice byly, ale nebyla finálka,“ uvedl zklamaný trenér Martin Pěnička.

Branky: 5. vlastní, 30. Praus - 25. Jíra, 60. Vlach z pen. Rozhodčí: Neugebauer, ŽK: 3:1. Diváků: 60. Č. Dub: Kobachidze - Trita (61. Fila), Suchomel, Melka, Hlava - Václavík, Šimoníček, Vlach, Bernát - Novák (46. Němec), Jíra.

Vratislavice - Hrádek 1:0 (1:0). Hráno v Hrádku, kde se zápas místním vůbec nepovedl. Soupeř se dokázal celý zápas bránit a po chybě Vinše s Holečkem dal jediný gól Potůček. Hrádek měl neustálou převahu a celou řadu gólových šancí, ale vše končilo na výborné obraně a brankáři Rampáčkovi. S tím si Hrádečtí nedokázali poradit a jmenovitě Hovorka, Procházka, Kraus a Štálík si doslova vylámali zuby. Bezzubý tlak byl celých devadesát minut.

Branka: 35. Potůček. Rozhodčí: Král, ŽK: 4:3. Diváků: 200. Vratislavice: J. Rampáček - Belas, Z. Rampáček, Leitner, Smolák - Potůček, Holý, Šidák, Dlabola (90. Horáček) - Kincl, Drbohlav. Hrádek: Vašíček - Holeček (46. Hovorka), Vinš, Janáček, Filip (10. Vondráček) - Hynek, Nývlt, Just, Kraus (59. Brožík) - Procházka, Štálík.

VTJ Rapid Liberec - Semily 2:1 (0:1). Hosté přijeli bodovat a také se v 7. min. ujali vedení, když po centru od praporku dorážel ze skrumáže Feri. Domácí pak postupně vyrovnali hru. Nejdřív prověřil gólmana z dálky Landyš. Následovala krásná hlavička Řeháčka, která skončila těsně vedle. Dvakrát pak zkoušel štěstí Novák, ale také obě jeho hlavičky Sedláček kryl. Ve 37. bylo vyrovnáno. Z dálky napřáhl Kordík a jeho rána prošla gólmanovi mezi nohama. Semilští hrozili zejména z přímých kopů a Hanzlík v brance se musel předvést při střelách Brože. Nejistému brankáři hostů pak krátce po přestávce proklouzla do sítě střela Řeháčka a byl vystřídán. Hosté si pak ve snaze o vyrovnání vytvořili tlak a Hanzlík likvidoval šance Feriho a Brože. Hra se pak přiostřila. Domácí chtěli pojistit vedení, ale ani Novák ani Kněbort nedali. Hosté v závěru tlačili, v emotivním konci byl nejprve domácí trenér vykázán z lavičky a vzápětí byla v 88. nařízena proti domácím penalta za faul. Hanzlík však bravurním skokem k tyči zachránil tři body.

Branky: 37. Kordík, 48. Řeháček - 7. Feri. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 1:2. Diváků: 80. VTJ Rapid: Hanzlík – Halama (51. Hegr), Stárek, Lukáč, Rašín – Husák, Kordík, Landyš, Řeháček – Novák, Kněbort.

Desná - Pěnčín-Turnov B 1:1 (1:1). Domácí zahájili náporem, který byl umocněn nebezpečnými rohy. Po patnácti minutách se hosté dostali do zápasu, jenže Vajda prohrál souboj s Vokálem a bylo 1:0. Pak se hosté osmělili a měli navrch. Po kombinaci vyrovnal Kulhánek. Úvod II. půle vyzněl pro domácí, ale gólman Jíra si věděl rady. Hra však byla rozkouskovaná a hostující Vavřich mohl posunout svůj tým do vedení. Ale ani on, ani jeho spoluhráči nemířili přesně.

Branky: 18. Vokál - 41. Kulhánek. Rozhodčí: Poppr, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Pěnčín-T: Jíra - J. Bárta - Matoušek, Mynář, Vajda - Krejčík (38. Žďárský), Hložek, Louda, Kulhánek (79. Neugebauer) - Svoboda (75. Vodrážka), Vavřich.

Hejnice – Sedmihorky 0:4 (0:1). Hosté se představili v dobrém světle, když lépe kombinovali. Domácí Smola dvakrát sice nebezpečně vystřelil, ale trefil se na druhé straně Vávra, jenž zahrál trestný kop sice do zdi, ale opakovaná střela byla přesná. Hejnice pak za oplácení přišly o hráče, takže více jak hodinu hrály o deseti. Po přestávce se jejich výkon sice zlepšil, jenže soupeř dával góly. Za devět minut daly Sedmihorky tři góly a bylo hotovo. Hejnický Smola nevyužil svoji šanci, stejně jako u branky Severýn. Hosté hráli na brejky a dvakrát musel hasit nebezpečí gólman Vykoukal.

Branky: 17. a 61. Vávra, 59. Straka, 68. Staněk. Rozhodčí: Krupa, ŽK: 1:4. Diváků: 60. Hejnice: Vykoukal – Suk, Řezníček, Tučani, L. Kobr – Šulc, Severýn (87. Janda), Smolný, Holub – Smola, Koudelka.