Hned ve 2. minutě našla zprava Kovačovičová Bouškovou, která střelou od tyče otevřela skóre. Potom začala přehlídka nevyužitých šancí Petráčkové a Bouškové, ale žádná se neujala. Ve 29. střílela z 18 metrů Kotková, ale brankářka střelu vykryla. O minutu později našla Boušková Filingerovou, ale i ona netrefila prázdnou branku. Ve 34. zkusila štěstí Kovačovičová, jenže nastřelila břevno. Ve 40. vybojovala ve vápně míč Boušková a zvýšila na 0:2.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Miroslav Pižl hned čtyři hráčky. Hned ve 46. se dostal míč do druhé vlny k Matějkové a ta umístěnou střelou nezaváhala. Další dvě šance nevyužila Filingerová a střely z dálky Matějkové a Kovářové letěly těsně nad. V 64. krásně prokličkovala až před branku Kotková, ale gólovou šanci nevyužila. Sama před brankou se pak objevila i Sittová, ale trefila brankářku.

V 75. minutě se uvolnila po křídle Sittová, našla Fillingerovou, která dala na 4:0. O minutu později trefila Kotková břevno, k odražené střele se dostala Kovářová a dorážkou zvýšila na 5:0. Tři minuty před koncem zápasu pak všechno propálila ze 25 metrů Svobodová a udělala tak krásnou tečku za zápasem.

Branky: 2. a 40. Boušková, 46. Matějková, 75. Filingerová, 76. Kovářová, 87. Svobodová.
Slovan Liberec: Řezáčová (46. Vávrová) – Bistiaková V., Svobodová, Pižlová, Prokopová (46. Pichrtová) – Nováková, Matějková, Kotková, Filingerová – Boušková (46. Kovářová), Petráčková (46. Sittová).

Nyní mají fotbalistky pauzu a pak je příznivci mohou vidět až v sobotu 2. května na hřišti v Krásné Studánce, kde od 14.30 hodin hostí celek Karlštejna.