Do areálu v Doubí mohli dorazit příznivci Slovanu, kteří si zakoupili vstupenku na středeční pohárový zápas. Klub totiž připravil pro své fanoušky akci, kdy jeden lístek platil jak na obě utkání proti pražské Spartě, tak také na nadcházející nedělní utkání proti Bohemians. V páteční podvečer přišlo ženy podpořit přes 300 diváků.

"Bohužel utkání dopadlo v podstatě stejně, jako zápas mužských A-týmů ve středu. Jedním z motivačních prvků bylo, abychom kluky pomstili. Málem se nám to povedlo, holky podaly kvalitní výkon. Hrály poctivě, svědomitě a koncentrovaně, stejně tak dobře takticky v bloku a soupeře držely na distanc. Hráčská kvalita Sparty se samozřejmě projevovala. Měly více balonů i gólových příležitostí. My hrozili spíše ze standardních situací," hodnotil utkání trenér Petr Myslivec.

Během základní hrací doby branka nepadla. Rozhodnout se muselo opět v rozstřelu. "Penalty jsou vždy loterie. Bohužel to nevyšlo. Zadostiučiněním bylo vidět soupeře, jak se vehementně raduje z postupu na penalty. Je to škoda, ale věřím, že holky jsou po takovém utkání opět psychicky o stupeň výše a vědí, že patříme k české špičce, což doufám budeme potvrzovat v dalších utkáních," hledá trenér pozitiva na smolné prohře.

FC Slovan Liberec Ž - AC Sparta Praha Ž 0:0 (2:4 po pen.)

Proměněné penalty: Šubrtová, Dlouhá - Cvrčková, Pochmanová, Stárová, Sonntagová. Rozhodčí: Trojan Michal - Barcuch Lukáš, Šnýdl Radovan. Diváci: 350.