„Po několika týdnech bez fotbalu jsem byl s výkonem spokojen, navíc nové posily zapadly a budou jistě posilami,“ potvrdil trenér Dubu Martin Pěnička.

Český Dub - Turnov 5:2 (3:1)

Dub měl raketový vstup a hned ve 3. minutě se gólově uvedl Němec. Ve svižném tempu pak Turnov srovnal, ale po vydařené akci Dubu z levé strany doklepl míč podruhé do sítě Němec. Hrálo se pěkně od podlahy a po nedorozumění gólmana s bekem měl velikou šanci turnovský Vavřich, jenže z pár metrů napálil jen břevno opuštěné brány.

Hned nato zahřmělo i na druhé straně, prostě útočný fotbal, jak má být. Před poločasem přišla další hezká akce Dubských z levé strany a dorážka Jíry na 3:1. Po přestávce po centru Bernáta skóroval zblízka Koubek. Pak se nadechl Turnov a dvakrát musel zachraňovat dubský gólman. Po hodině hry Český Dub rozebral obranu soupeře a Pastor po Koubkově přihrávce dal na 5:1. Oba soupeři dál pokračovali v ofenzivní hře, ale úspěšný byl jen Turnov, kdy chvilku před koncem využil chyby brankáře a kosmeticky upravil na 2:5.

Branky: 3. a 18. Němec, 38. Jíra, 48. Koubek, 61. Pastor - 15. Bělík, 89. Ježek. Č. Dub: Kobachidze - Regenermel, Hrmo, Vlach, Suchomel - Pastor, Bejda, Bernát, Benek - Němec, Jíra. Střídali: Melichar, Koubek.