Ve včerejších semifinálových zápasech okresního kola Českého fotbalového poháru uspěli favorité. Do finále postupují Višňová B a Chrastava B. Ve dvou utkáních padlo dohromady 13 gólů. Hattrick vstřelili višňovští Mrázek a Štrbák. Finále mezi Višňovou a Chrastavou se hraje již příští středu 11. září.

Rozstání B - Višňová B 3:7 (1:2)

Favorit z Višňové měl převahu, domácí však hrozili brejky a poločasový výsledek byl těsný. V úvodu druhé půle hosté brankově utekli až na 5:1. Domácí přesto nesložili zbraně a Zerák dvěma góly snížil. Jenže pak Rozstání došla šťáva a závěr vyzněl jasně pro hosty.

Branky: 32. a 75. Zerák, 78. Tvrzník 18., 43. a 59. Mrázek, 65., 82. a 87. Štrbák, 52. Cýrus. Rozhodčí: Dvořák, ŽK: 0:1, 20 diváků. Rozstání: Peřina - Jeslínek, Pavlišta, Křížka (55. Říha ml.), Tvrzník - Kozák, Bulíř, Ulrich, Tomáš - Horáček (62. Berka), Zerák. Višňová: Bláha - Pařík, Melka (49. Martinů), Cýrus, Šmidrkal -Kepr ml., Štrbák, Čejka, Kepr st. Labský, Mrázek (60. Fidler).

Chrastava B - Camel 2:1 (1:0)

Hrálo se na umělé trávě v Doubí, kde poločas patřil pohyblivějším borcům Chrastavy. Ti také brzy skórovali a vypadalo to na příděl. Jenže Camel bojoval a ve druhém poločase dokonce Chrastavu překvapivě svíral. Trojan sice vstřelil druhý gól Chrastavských, jenže Duštíra za pár minut snížil. V dobrém zápase se Camel snažil až do posledních vteřin o vyrovnání, kterému byl dvakrát velmi blízko. Ale jeho borci z brankové čáry po závarech nedokázali dorazit míč do sítě. Chrastava vyčkávala a hrozila brejky a po jednom z nich nastřelila tyč.

Branky: 8. a 67. Trojan 71. Duštíra. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 1:1, 30 diváků. Chrastava: Lichtner - Stránský (75. Paleček), Mazánek, Trakal, Jirák - Doležal, Žďárský, Jahoda, Sochor - Novák (46. Dymeš), Trojan. Camel: Pelc - Krejčí (75. Král), Kolovratník, Mach, Trojan (46. Pala) - Houžvička - Janků, Duštíra  -Rašín, J. Vele - Zikmund.