Neuvěřitelná bitva. 10 žlutých karet, a rovnou 3 červené! To nabídl duel I. A třídy mezi Ruprechticemi a Jenišovicemi.

Všechny branky padly v úvodním dějství hry. Hosté vstoupili do zápasu lépe a již v 11. minutě se prosadil žák. Radost ale Jenišovicím dlouho nevydržela. O dvě minuty později srovnal Morávek a po půl hodině hry rozradostnil domácí fanoušky Průcha. Stav 2:1 nakonec vydržel až do konce utkání. V příštím kole přivítají Jenišovice doma béčko Mšena. Ruprechtice změří síly s Rapidem Liberec.

A jak se oběma celkům v I. A třídě zatím daří? Ruprechtice jsou aktuálně na osmém místě z celkové šestnáctičlenné tabulky se ztrátou tří bodů na výše postavenou Lomnici nad Popelkou. Jenišovice mají o pět bodů méně a okupují jedenáctou příčku tabulky. Od posledních celků tabulky ale mají výrazný a pohodlný náskok.

Ruprechtice – Jenišovice 2:1 (2:1)

Branky: 13. Morávek, 34. Průcha – 11. Žák. . Žluté Karty: 3-7. ČK: 1:2. Rozhodčí: Rozhodčí: Nešněra, Bahník, Ďörď, Horáček. Diváci: 50.

Ruprechtice: Vavřich – Chwiedziuk, Morávek, Průcha, l. Šrajbr, Pekař, Dlabola (70.Konopáč), M. Šrajbr, Rampáček, Kesnar, Vlach.

Jenišovice: Cejnar – Marek, Bubák, Holeček, Kalousek, Fedorko, Žák, Resl, Hradecký, Vavřich, Randák.