Plzeň ženám pořádně zhořkla

Plzeň, Liberec - Bez Kotkové a s několika zraněnými nastoupily hráčky Slovanu v Plzni. Výsledek? Dostaly čtyřku.

22.4.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Cihlář Miloslav

Liberecké začaly velmi vlažně a již v 5. minutě prohrávaly, když po špatném odkopu obrana pozdě zareagovala, nechala vystřelit domácí a slabá střela vypadla Taušové do branky. V 17. to bylo po dorážce nekryté útočnice Plzně již 2:0 a liberecké byly na ručník. Po faulu Kovářové dokonce Plzeň kopala ve 27. minutě penaltu, ale ta šla vedle. Liberecké se ještě pokusily o zvrat, ale střely Svobodové, ani Novákové se neujaly.

Naopak ve 41. zachránila Pichrtová hlavou jasný gól. Na začátku II. půle byla faulována brankářka Taušová a již z předešlého zápasu zraněné koleno nevydrželo a musela být po inkasované brance střídána. A protože z pracovních důvodů na lavičce neseděla brankářka náhradní, šla do branky stoperka Kovářová. V 81. bylo dílo zkázy dokonáno, kdy byla umístěnou střelou překonána i ona.

Slovan: Taušová (62.Sittová) – Košková (22.Filingerová), Kovářová, Pichrtová, Prokopová. - Šnajdrová (46. Jarchovská), Bistiaková V., Nováková, Bistiaková L. - Svobodová, Boušková.

Autor: Jaroslav Sedlák

22.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 900 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12900 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Hlásit se osobně v pátek v době 8.00 až 11.00 hod. v kanceláři v budově Finančního úřadu, 5. patro kanc. č. 511, ul. 1. máje 97/25, Liberec III, popř. předem telefonicky v pondělí až pátek od 8.00 do 13.00 hod... Pracoviště: Darostav s.r.o.-005 (service plus, s.r.o.), Husova, č.p. 1229, 464 01 Frýdlant v Čechách. Informace: Mykhaylo Danylych, +420 605 900 009,777 992 608. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu PLASTIKÁŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese sídla firmy ul. 1. máje 97/25, 460 07 Liberec 7.. Pracoviště: Justone s.r.o.-005 (ti group automotive systems s.r.o.), Svárovská, č.p. 695, 463 03 Stráž nad Nisou. Informace: Nataliia Danylych, +420 606 607 688. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 000 Kč Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 13. Poznámka: Montážní práce, kompletace, kontrola výrobků., Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Hodkovická 203, Liberec 25 v pátek od 10.00 do 12.00 hod.. Pracoviště: Leno-group s.r.o.-003 (service plus s.r.o.), Husova, č.p. 1229, 464 01 Frýdlant v Čechách. Informace: Olena Perehanya, +420 774 997 638. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 500 Kč Montážní dělníci výrobků z kovů DĚLNÍK VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 22. Poznámka: Pracovitost, spolehlivost., Hlásit se telefonicky.. Pracoviště: Lozovan agentura s.r.o.-002 (obrobna resl s.r.o.), Obchodní, č.p. 618, 460 01 Liberec 1. Informace: János Hodinkó, +420 775 480 782.

Zápas 4. kola první fotbalové ligy mezi týmy FK Jablonec a MFK Karviná se odehrál 11. srpna na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Na snímku je radost hráčů Jablonce, zleva Tomáš Holeš, Michal Trávník a Vladimir Jovović.

Hit v Edenu. Obere Jablonec Slavii o první body? Liberec hostí Bohemku

Zápas 4. kola českého fotbalového poháru - MOL Cupu mezi týmy FC Slovan Liberec a MFK Karviná se odehrál 1. listopadu na stadionu U Nisy v Liberci. Na snímku je Roman Potočný.

Los MOL Cupu: Teplice čeká pražská Admira, Liberec do Štěchovic

-

Voltr se trefil opět dvakrát

Příbram – Pět proti sedmi. Tolik hráčů širšího kádru ligových áček se v neděli prohánělo na stadionu U Litavky v duelů juniorské fotbalové ligy. Liberec má za plichtu bod, kterou vystřílel Radek Voltr. Stínem utkání bylo zranění obránce Köstla, kterého zasáhla kopačka soupeře do obličeje a má roztržený ret. „Příbram nám dala dva góly po autových vhazováních. Jinak nic vyloženého neměla. Spíš to je pro nás bodová ztráta, protože jsme zejména v první půli dominovali,“ potvrdil liberecký kouč Petr Myslivec.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

-

Liberec - Bylo to těžké! Pro domácí Slovan Liberec. Ale má ve fotbalové Fortuna:lize aspoň bod, který si zasloužil díky trefě Elvise za zlepšený výkon ve druhém poločase.