Na lavičce Hlavických byl prezident klubu Vilém Němec, který byl s výkonem svého týmu spokojen. Zaskakoval za nemocného trenéra Jiřího Dvořáka, navíc trenér Jaroslav Dočkal se kurýruje po operaci srdce.

Hlavice Walzbrzych 1:1 (1:0)

Na umělé trávě v Harcově obě družstva předváděla rychlý a tvrdý fotbal. Hlavice šla do vedení Šollarem a měla ještě jednu kvalitní šanci. Důrazně hrající soupeř toho více nepovolil. V pohybu se hrálo také ve druhé půli a opět jedna šance byla ze strany Hlavických gólová. Jenže pojišťovací gól nepřišel, naopak polský soupeř dvě minuty před koncem srovnal z pokutového kopu. „S výkonem našich hráčů jsem velmi spokojen. Je to mladý tým, v němž nejstaršímu bylo 24 let. Poláci, kteří jsou profesionálové, byli silným mužstvem,“ potvrdil hlavický prezident.

Branky: 25. Šollar 88. Zbygniewski z pen. Rozhodčí: Langer. Hlavice: Arkenberg (46. Štěpanovský) Novotný (46. Benetka), Duben, Hybner, Ježdík Gröbl, Veselka, Prückner, Furik (75. Klíma) Šollar, Němec.

Další přípravu odehraje Hlavice v Brozanech a za týden se utká ve Varnsdorfu s místním druholigovým týmem, pro který to bude generálka. V týmu Hlavice bude ještě pohyb, čeká se na jednání s Hradcem Králové. „Ještě přijdou dvě další posily do základu. Ve Varnsdorfu bychom se již měli představit v plné síle,“ dodal Němec.