Osečná B - Doubí B 1:2 (1:1). Domácí sice zaskočili hosty gólem hned v 1. minutě, ale ti se postupně probrali a dokázali zápas ještě otočit. Branky: Hauzer - Herkner, Tříska. Rozhodčí: Házi, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Václavice - Branžež 4:1 (2:0). Poslední tým soutěže sice snížil na 1:2 po změně stran, ale domácí si výhru nenechali vzít. Branky: Vacek 2, Vaškovič, Kapras z pen. - Bečka. Rozhodčí: Sopr, ŽK: 0:2, 30 diváků.

Machnín - Žibřidice 1:0 (0:0). Domácí trápení ukončil čtvrt hodiny před koncem Zdeněk Zbořil. Rozhodčí: Vacek, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Zdislava - Vratislavice B 0:4 (0:3). Domácím vypálili rybník Vrána a Průšek, každý autor dvou branek. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 2:3, 40 diváků.

Krásná Studánka B - Vesec 2:1 (2:1). Ve vyrovnaném utkání byl dvakrát přesný Jan Mendl, za hosty snižoval Nezbeda. To vše do poločasu, pak se brankově nedařilo nikomu. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 2:1, 20 diváků.

VTJ Rapid Liberec B - Bílá 1:2 (0:0). Domácí měli neplodnou převahu a to hosté v dramatickém zápase dokázali patřičně využít ve svůj prospěch. Navíc VTJ dohrávala závěrečnou čtvrthodinku v deseti. Branky: Martínek - Müller, Kratochvíl. Rozhodčí: Bláha, ŽK: 3:1, ČK: 76. Martínek (VTJ), 40 diváků.

Nové Město B - Krásný Les 2:2 (1:2). Hosté ještě deset minut před koncem sahali po třech bodech, jenže pak domácí stihli vyrovnat. Branky: Bartoš, Škareda - Bartoš, Kravar. Rozhodčí: Sopr, ŽK: 1:2, 50 diváků.

Frýdlant B - Horní Řasnice 2:1 (1:1). Domácí se tlačí na špičku tabulky. Pomohli jim střelci Kravar a Jelínek. Za soupeře vyrovnával z penalty Garčar. Rozhodčí: Kulhavý, ŽK: 2:3, 100 diváků.

Bulovka B - Oldřichov 1:4 (0:2). Hosté byli střelecky aktivnější, zejména to vycházelo Zemanovi. Branky: Smolný z pen. - Zeman 3 (1 z pen.), Thiel. Rozhodčí: Filipi, 40 diváků.

Jokers Frýdlant - Víska 4:1 (1:1). Hosté dokázali do poločasu bojovat a držet plichtový stav. Po přestávce se vytratili a domácí Žolíci třikrát skórovali. Branky: Ismanický, Harda, Hrouda a vlastní - Rejf. Rozhodčí: Soukup, ŽK: 1:2, 30 diváků.

Hejnice B - Kunratice 4:1 (2:0). Domácí soupeře zaskočili a vedli již 4:0. Branky: Sýkora 2, Přibyl, Kobr - Vaníček. Sudí: Felgr, ŽK. 1:2, 40 diváků.

Raspenava B - Rapid Dolní Řasnice 6:1 (4:0). Vyloučení hráče Rapidu nepomohlo, protože ještě třikrát inkasoval. Zajímavostí utkání bylo, že tři branky padly až v nastaveném čase. Branky: Horáček 2, Janků, Vomel z pen., Gorol, Berko - Bíma. Rozhodčí: Rastočný, ŽK: 0:2, ČK: 33. Rybenský (DŘ), 70 diváků.

Jiskra Dolní Řasnice - Pertoltice 1:1 (1:0). Favorizovaní hosté měli namále, protože vyrovnali až minutu před závěrečným hvizdem. Branky: Sochor - Minárik. Rozhodčí: Bláha, ŽK: 2:1, 40 diváků.