Vesec míří do I. B třídy, a to potvrdil výpraskem Rynoltic. Háza začal úřadovat ve 30. minutě a pětigólový koncert ukončil v 86. minutě. „Těžil jsem ze suprových nahrávek z křídel a navíc soupeř byl vzadu nepohyblivý, motoricky línější. A to jsem ještě v samém úvodu druhé půle zazdil samostatný nájezd,“ říká střelec, který už jednou na jaře vstřelil pět gólů (Hrádek). Celkem jich vstřelil již 22 ve 13 zápasech. „Na podzim jsem marodil a moc gólů nedal. Na jaře jsem skóroval osmnáctkrát,“ uvádí útočník, který ale jubilejní 100. gól nevstřelil. „Byl to Mára Hejl. Ještě jsme v poločasové přestávce přemítali, kolik se zaplatí do kasy. Nakonec bylo narychlo domluveno 50 Kč, ale má to laciné. Trenér Hůlka říkal tisícovku, tak snad ji z něho dostanu. Je to v novinách, tak nemůže cuknout, musí platit,“ tvrdí Háza, který jako pokladník sám musí přispívat za góly. „Celkem třikrát hattrick a víc, což je za stovku, takže mám v kase svých tři sta,“ směje se počtům. „A postup? Věříme, že tam jsme, ale musíme udělat ten poslední krok. A oslavy? Jo, už to mezi námi lítá, ale musíme se krotit,“ dodává.

VESEC – RYNOLTICE B 11:2 (5:0)
Rynoltice se proti nervózním domácím držely do 22. minuty, kdy si vstřelily vlastence. Pak již to s nimi jelo z kopce. Těžkopádnější obrana nezachycovala křídelní útoky a z následných centrů uklidnění a hlavně po gólech lačnící domácí přidávali jeden úspěch za druhým.
Branky: 30., 31., 73., 85. a 86. Háza, 56. a 61. Smejkal, 22. vlastní, 26. Buchner, 35. Macháček, 53. Hejl – 47. Zeidler, 72. Průcha z pen. Rozhodčí: Zikmund, ŽK: 1:0. Diváků: 60. Vesec: Berka – Linke (46. Němec), Ogurčák, Fronc, Macháček (58. Lopota) – Hejl (74. Nezbeda), Buchner, Suska, Šišlák, – Smejkal, Háza. Rynoltice: Malík – Čapek, O. Tvrzník (26. Dobrovolný), Šálek, Spurný (69. Průcha) – Soldát, Karásek (75. Svoboda), Jaroslav Vacek, Rudolf, M. Tvrzník – Zeidler.

CHOTYNĚ – BULOVKA 4:1 (1:1)
Domácí vsadili na žolíka Scheuflera, který od začátku hrál místo na stoperu v útoku. A sázka vyšla, protože Scheufler vstřelil krásný hattrick. Domácí navíc do týmu zabudovávají tři 16leté mladíky a vyplácí se. Hosté drželi vyrovnanou půli, ale v pohodovém zápase se trefili jen jednou.
Branky: 12., 79. a 83. Scheufler, 47. Engel – 33. Potoč. Rozhodčí: Minář, ŽK:0:1. Diváků: 65. Chotyně: Lajtar – Fedák, A. Kolínský (78. Janků), Marek, Engel – Šalát (65. Hladík), J. Kolínský (85. Tříska), V. Kolínský (59. Válek), Krejčík, – Bína, Scheufler. Bulovka: Hofman – Tomáš (62. Hegr), Potoč, Konštiak, Klinger – Fanta, Puchmertl, Dubina (73. Slavík), Hýbl – Berky, Bartizal.

NOVÉ MĚSTO – ČESKÝ DUB 9:0 (6:0)
Dub hrál bez možnosti vystřídat a měl jedinou šanci ve 2. minutě uzdraveným Najmanem. Domácí v jasné převaze začali skórovat od 19. minuty a kromě devíti gólů stříleli do tyčí a břevna. Hosté mohli děkovat, že nechytli potupnou desítku.
Branky: 19. a 43. Šindler, 38. a 50. Láznický, 65. a 82. Likavec, 22. Žlebek, 29. Suk, 32. Kadera. Rozhodčí: Illek. Diváků: 30. Nové Město: Urban – Hradec, Hübst, Žlebek (46. Likavec), Kolenkár – Kadera, Láznický, Lések (46. Balog), Bartoš – Šindler, Suk (63. Jalovičár). Český Dub: Müller – Novák, Havlík, Altman, Linke – Holubek, Seman, Najman, Manole – Křeček, Hauer.

VRATISLAVICE –  ŽIBŘIDICE 5:1 (2:0)
Dokázali se prosadit domácí dorostenci a Jonák i gólem. Vratislavice opět vsadili na zhuštěný střed hřiště a měly dobrý přechod do útoku. Hosté neměli prostor ke kombinaci, i když byli herně lepší. Po třetím góle přišla na hřiště fotbalová bída, hosté po několika šancích snížili, ale ve uklidnil svým třetím gólem po samostatné akci Tomáš Strauss. Nakonec vysokou výhru pojistil Házi zblízka ranou pod břevno.
Branky: 22., 53. a 81. Strauss, 9. Jonák, 87. Házi – 74. Fejfar. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Vratislavice: P. Stolín – Bergr, Krejčík, Zejbrlík, Peš – Juris (70. Dunyevskyy), Preissler, Žabka, Házi – Jonák, Strauss. Žibřidice: Vávra – Kučera, Peřina, Kochan, Toločko – Jaček (46. Kopecký), Šorejs (73. Fejfar), Abrahám, Menšík – Danczi, Trojan (62. Drešer).

HRÁDEK B – NOVÁ VES 2:3 (2:1)
Klasický příběh domácích. Po půlhodiny tápání, kdy hosté nastřelili dvakrát tyč a vstřelili branku, se probudili a do poločasu skóre otočili. Přesto se v celém utkání opět trápili s koncovkou ve svých šancích. Navíc Kapras nedal ani penaltu. Druhá půle byla tak gólově suchá, zato hosté dokázali v samém závěru dvakrát udeřit a zvítězit.
Branky: 36. Černohorský, 40. Kapras – 22. a 85. Kahl, 89. Lanc z pen. Rozhodčí: Dunayevskyy, ŽK: 3:4. Diváků: 40. Hrádek: Manhart – Kapras, Novák (75. Bobvoš), Šalát (89. Peuker), Breburda – Švejkovský, Petružálek, Bruner, Konrád – P. Rob (89. Šebesta), Černohorský (86. Procházka). Nová Ves: Svinka – T. Komarov, Havel, Modrák, Didi – Vávra (85. Bartuněk), Lanc, Novotný, Havel (66. V. Komarov) – L. Adam (10. Pražák), Kahl.

VIŠŇOVÁ B – STRÁŽ B 3:4 (2:2)
Domácí odehráli smůlovatý zápas, v němž dvakrát vedli a byli na šance lepší. Zápas se lámal za stavu 2:2, kdy Višňová nastřelila spojnici branky, následně z malého vápna přestřelila a další ránu poslal do tyče. V kvalitním duelu byli šťastnější hosté.
Branky: 4. a 21. Kepr st., 63. Michálek – 12. z pen. a 47. valášek, 30. Soukup, 83. Budský. Rozhodčí: Stýbal, ŽK: 1:1. Diváků: 50. Višňová: Mokrý – Ramzer, Šolta, Pařík, Kepr st. (46. Michálek) – Lachman, Labský (75. Kocián), T. Mazánek, Zita (55. Štrbák) – Mokrý (55. Bednář), Koťátko (78. Nguyen). Stráž: Šimek – Vedral, Valášek, Jan Frýba, Kramer – Gruncl, Budský, Hruboň, landa – Soukup, V. Jirsa (88. Jakub Frýba).

Vesec má mančaft na I. A třídu, říká kapitán Rynoltic Michal Šálek
Jedenáct inkasovaných gólů, to dlouho nepamatuje, i když jeho béčko v sezoně chytlo šest kusů třikrát a sedm dvakrát. Celkem 84 obdržených branek je dost peklo. "Hráli jsme bez brankáře a do kasy šelk Milan Malík, hráč z pole. Je fakt, že Vesec drtivě své šance proměňoval, na rozdíl od nás. Mohli jsme za prvních deset minut dát tři góly, ale netrefovali se. Ze šesti jsme proměnili dvě. Domácí mají rychlé kraje, mladé pily, které jsme nepobrali. K tomu si náš stoper dal vlastence a za chvíli musel pro zranění střídat. Každopádně domácí nebudou mít v I. B třídě problémy, protože mají mančaft na I. A třídu. S naším áčkem by hráli vyrovnaný zápas," hodnotil zápas Šálek.