Hodkovice – Mimoň 6:2 (3:0)

Domácím již po třech minutách vyšel rychlý protiútok a Pavlík otevřel ranou skóre. Hodkovice měly půlhodinu převahu, dobře kombinovaly a hrály technicky. Dokázaly vyšachovat obranu a Vaňo dal druhý gól. Před poločasem byl hodkovický hráč faulován, sudí nechal výhodu, po které Pavlík přidal svůj druhý úspěch. Hned po změně stran se podruhé potkal s míčem Košek a zakončil gólem akci tří spoluhráčů. Potom Hodkovičtí zvolnili a hosté se dostali do hry. I tak však Pavlík dosáhl hattricku. Další domácí polevení již Mimoň potrestala snížením po ponechané výhodě. Chvíli na to Bendák zakončil svoji akci na 6:1. V samém závěru se dostali do šance po zaváhání defenzivy hosté a dosáhli tak druhé branky.

Branky: 4., 43. a 60. Pavlík, 23. Vaňo, 49. Košek, 76. Bendák – 70. a 88. Hřeben. Rozhodčí: Dytrt, bez karet. Diváků: 100. Hodkovice: Bouška – Kraus (76. Hanisch), Tóth, Škopan, M. Řepka – Bendák, Nevyhoštěný, Pavlík, Jáč – Vaňo (60. Vojtíšek), Dostrašil (46. Košek).

Pěnčín – Osečná 7:0 (3:0)

Domácí snahu hostů uťal za deset minut po trestném kopu Jačka. Skóroval i Tomáš Bárta. Pak po kombinacích přidal Matějíček další dva zásahy. Osečná neměla v utkání vážnější akci. Po přestávce domácí ovládli pole a přidali další čtyři trefy, kterých mohlo být víc. Hosté až pět minut před koncem vystihli chybnou rozehru, ale hráč mířil do tyče a dorážku na čáře vykopl Šteffan.

Branky: 10. a 55. T. Bárta, 14. a 24. Matějíček, 47. Šteffan, 67. Jan Škréta, 73. D. Škréta. Rozhodčí: Řezáč, ŽK: 2:1. Diváků: 50. Pěnčín: Semenský – Kratochvíl (71. J. Škréta), R. Kotrman, Šteffan, Lhoták – Žďárský (67. Zdražil), Jan Škréta, T. Bárta, Jaček – D. Škréta, Matějíček (49. M. Kotrman). Osečná: Lehký – Pittner, Budina, Jarý, P. Kysela – Krásný, Trapp (31. Hybner), Rybář (52. Vik), Pokorný – Mareček, Novotný.

Frýdlant B – Jablonné 6:2 (3:2)

Hosté zahájili zápas jen v osmi, až od 11. minuty dorazili autem další. Do té doby ale domácí kromě šesti rohových kopů nic nevymyslili. V plném počtu pak nováček Jirákem z vápna šel do vedení, které za čtvrt hodiny navýšil Kovalev po prodlouženém trestném kopu. Domácí se vrátili do zápasu proměněnou penaltou Stýbalem, který byl faulován. Za minutu již bylo srovnáno opět Stýbalem, který využil centr Weidische. Do poločasu ještě unikl Stýbal a jeho přízemní přihrávku proměnil Lopuszynski. Zlepšený výkon domácích pokračoval i po přestávce, kdy rozeběhnutý Lopuszynski přešel přes dva protihráče a ze 30 metrů přehodil brankáře. Pak střelu Lopuszynskiho vrátil z deseti metrů do sítě Weidisch a navíc Mauer nastřelil hlavičkou břevno. Hosté předvedli jen ojedinělé protiútoky a největší šanci propásl Hetver. Domácí Stýbal přihrál Mauerovi na malé vápno a ten zpečetil vysokou výhru Frýdlantu.

Branky: 37. a 39. Stýbal, 42. a 50. Lopuszynski, 57. Weidisch, 85. Mauer – 17. Jirák, 33. Kovalev. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Frýdlant: Němec – Peml, Bartoš, Záruba, Weidisch – Ponc (60. Barac), Lopuszynski, Kolek, Buřita (79. Vocásek) – Krawczyk (66. Mauer), Stýbal. Jablonné: Rýdl – Zelený, Janďura, Jirák, Olbrich (65. Svoboda) – Kovalev, Pavlas, Knolle, Vejskrab – Vojtěch Šimon (55. Vít Šimon), Hetver.

Kamenice – Rozstání 2:4 (1:2)

Rozstání aktivní hrou zaskočilo českolipského nováčka, jenže ten hned ze své první šance vstřelil branku. Hosté byli stále lepší a po střele Pavlů do tyče dorazil míč do brány Jíra. Za tři další minuty po spolupráci Čihuly s Passianem zakončil zblízka hlavou Pavlů. Na další gól se čekalo do 63. minuty, kdy míč po rohu a závaru hlavou dorazil Pavlů. Matěj Pavlů byl při chuti a po úniku Hajského přetavil jeho centr ve svůj gólový hattrick. Přesto si Rozstání neodpustilo chybu, kterou ke konci po centru stihl Štefan využít ke snížení.

Branky: 12. Štummer, 85. Štefan – 27., 63. a 80. Pavlů, 24. Jíra. Rozhodčí: Mareček, ŽK: 1:3. Diváků: 80. Rozstání: Kotlár – Čihula, Pavlů (82. Tvrzník), Šindelář, Imrich – Drbohlav, Jíra, Passian, Synek (69. Tomáš) – Hrubeš (74. Hajský), Černohouz.