Ve skupině Jih známe prvního postupujícího
do okresního přeboru, kterým je zcela zaslouženě Pěnčín. Porazil svého pronásledovatele ze Žibřidic, které předskočily Chrastava B a Rynoltice B, jež by také rády nahoru. Poslední Camel chytl nakládačku
od céčka Hrádku. V Severu vládnou Hejnice B, i když jim je v patách stále Stráž B. Oba vedoucí celky v Jihu i Severu střelecky táhne jediný kanonýr – v Pěnčíně Mihálik a
v Hejnicích Zoreník. Oba střílejí jako za mlada a oba dali
po 39 gólech.

Machnín – Český Dub 0:2 (0:1). Ve vyrovnaném průběhu měli hosté lepší koncovku a po gólech Imricha a Nováka zvítězili. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:2, 35 diváků.

Rozstání B – Vesec 1:4 (0:1). Domácí potvrdili nejslabší ofenzivu soutěže a Vesec si připsal sedmou výhru. Branky: Pomeisl – Vacek, Hastrdlo, Bezděk, Málek. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 1:1, 30 diváků.

Rynoltice B – Chotyně 5:0 (4:0). Domácí stále bojují
o druhé místo, které zaručuje kvalifikaci o postup. Branky: Dobrovolný 2, Tvrzník, Koska, Šálek. Rozhodčí: Frýda, ŽK: 2:2, 40 diváků.

Hrádek C – Camel 9:1 (3:1). Po kvalitním poločase nikdo debakl Velbloudů neočekával. Hrádek ale ve druhé půli exceloval a nebýt výborného Votrubce v bráně Camelu, mohlo být ještě hůř. Branky: Šulc 2, Koleno 2, Radník 2 (1 z pen.), Jiřiště, Vinš, Marek – Vele. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 1:2, 40 diváků.

Bílý Kostel B – Chrastava B 0:4 (0:0). Po změně stran se hosté konečně v místním derby střelecky dočkali. Branky: Cusnir 2, Trojan, Tarant. Rozhodčí: Novák, ŽK: 1:1, 60 diváků.

Žibřidice – Pěnčín 0:2 (0:1). Souboj druhého s prvním dopadl podle předpokladů. Domácí přišli o druhé místo a jen těžko ho budou zpátky dobývat. Branky: Mihálik, Škréta. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 0:1, 80 diváků.

Raspenava B – Bílý Potok 1:2 (1:0). Velké překvapení
na účet domácích, za něž střílel Michal Zeman. Hosté z Potoka otočili zápas po přestávce trefami Hubeného a Čudy. navíc hosté ještě neproměnili penaltu. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 2:3, 60 diváků.

Pertoltice – Bulovka B 2:3 (0:1). Domácí nějak klopýtají a opět jdou o příčku níž. Branky: Hybner, Čejka – Riedl 2, Vaníček. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Víska – Kunratice 1:0 (1:0). Hned v 5. minutě proměnil Ladislav Severýn penaltu a pak se již nikdo neprosadil. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 0:1, 80 diváků.

Stráž B – Habartice 7:3 (2:2). Hosté se drželi, dokonce šli do vedení. Do 50. minuty bylo ještě 2:2, ale pak domácí za osm minut vstřelili tři góly a rozhodli. Branky: Valášek 3 (1 z pen.), Hruboň 2, Klucho, Soukup – Richtr, Kyncl, Bradáč. Rozhodčí: Novák, ŽK: 2:0, 20 diváků.

Nové Město B – Oldřichov 2:1 (0:0). Vyrovnané utkání rozhodl minutu před koncem domácí Láznický. Do té doby se trefili Jiruše z penalty a za hosty Holub. Rozhodčí: Rejf, ŽK: 1:1, 35 diváků.

Jokers Frýdlant – Krásný Les 2:3 (1:1). Hosté přece jen byli o gól lepší, ale zapotili se. Branky: Belatka, Hlava – Rapčan, Jelínek, Rekšák. Rozhodčí: Pavlů, ŽK. 3:0, 25 diváků.

Hejnice B – Dolní Řasnice 6:0 (3:0). Vedoucí tým soutěže nedal hostům šanci na čestný úspěch, protože ti nevyužili ani penaltu. Branky: Zrubec 2, Zoreník 2, Grujoski, Matouš. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 1:0, 60 diváků.

 1. Hejnice B⋌ 20 18 1  1 122:24 55

 2. Stráž B⋌ 20 17 2  1  95:24 53

 3. Krásný Les⋌ 20 15 1  4  56:33 46

 4. Habartice⋌ 20 10 3  7  54:45 33

 5. Bulovka B⋌ 20  9 2  9  43:53 29

 6. Víska⋌ 20  9 2  9  39:50 29

 7. Pertoltice⋌ 20  9 1 10  55:58 28

 8. Jokers⋌ 20  8 2 10  48:54 26