Slovan Liberec - MFK Karviná 5:3 po prodl. (2:2, 1:2)

Vítěz druhé nejvýznamnější klubové soutěže v zemi má jistý přímý postup do základní skupiny Evropské ligy.Mezi elitní osmičku se už dříve po vítězství 4:3 v Olomouci probojoval také Jablonec, naopak teplická parta, další z elitního severočeského trojlístku, se po domácím osmifinálovém propadáku s druholigovým Hradcem Králové (2:3) se soutěží loučí.

Slovan ve středečním podvečeru poslal po čtvrthodině do vedení Jan Mikula, ve 28. a 39. minutě otočil skóre dvěma góly Jan Kalabiška, ale šest minut před koncem srovnal Matěj Pulkrab. V prodloužení pak o postupu domácího favorita do jarního čtvrtfinále rozhodli Roman Potočný, znovu Pulkrab a Matěj Hybš, za hosty pouze snížil Ondřej Lingr.

Branky: 84. a 104. Pulkrab, 15. Mikula, 103. Potočný, 118. Hybš - 28. a 39. Kalabiška, 119. Lingr. Rozhodčí: Orel - Ratajová, Vít. ŽK: Voltr, Pulkrab - Štepanovský, Letič, Puchel, Smrž, Kalabiška, Panák. Diváci: 1289.
Liberec: Kolář - Mikula, Kúdela, Karafiát, Hybš - Breite (58. Kerbr), Vácha (46. Kulhánek), Potočný - Ševčík, Pulkrab, Voltr (77. Folprecht). Trenér: Trpišovský.
Karviná: Pastornický - Štepanovský, Janečka, Lischka, Letič - Smrž (79. Lingr), T. Weber - Kalabiška, Puchel (60. Panák), Eismann - Ramírez (71. Wágner). Trenér: J. Weber.