Výbor oddílu a kolektiv hráčů děkuje všem svým věrným příznivcům, kteří navštěvují v hojném počtu zápasy na domácím hřišti, za jejich přízeň a podporu. Výrazem ocenění bylo i pozvání fanoušků na dva poslední zápasy na cizích hřištích. Autobusové zájezdy do Bozkova a České Lípy absolvovala početná část fanouškovské obce mužstva. Především 40 příznivců, kteří se zúčastnili zápasu v České Lípě, bylo spokojeno. Mužstvo zápas vyhrálo po velmi dobrém výkonu a potvrdilo své postavení v čele tabulky.

Společně s fanoušky se ihned po návratu z tohoto zápasu uskutečnilo závěrečné posezení a hodnocení podzimních bojů, což tentokráte byla ve Višňové záležitost velice příjemná.

Již nyní je připraveno celé přípravné období. „Relaxační tréninky budou po měsíční přestávce již v prosinci. Naostro pak vypukne příprava v úterý 14. ledna 2014. Trénovat se bude v hale, venku, na umělé tréninkové ploše a vše bude prolínat herní příprava se sadou přípravných zápasů," uvedl trenér Jaroslav Leibl.

Na začátku února se uskuteční výroční schůze oddílu. Zde bude uzavřeno uplynulé období a bude projednáno vše potřebné pro zajištění chodu oddílu na jaro 2014. V jednání je i otázka posílení mužstva pro odvetné jarní boje s cílem udržet co nejdéle postavení v čele krajského přeboru. Pro všechny, kteří věnují mnoho úsilí a svého času na zajištění chodu celého oddílu, by to byla ta nejlepší odměna.