Václavice - Žibřidice 5:1 (4:0). Domácí povolili Žibřidickým jen čestný úspěch pět minut před koncem. Branky: Svoboda 2, Klenovič, Rob, Hanic - Danczi. Rozhodčí: Rastočný, ŽK: 0:2, 80 diváků.

Machnín - Stráž B 0:5 (0:3). Hosté atakují bronzovou příčku a domácí byli bezzubí. Branky: Hruboň 2, Budský 2, Jirsa. Rozhodčí: Novák, ŽK: 4:0, 40 diváků.

Vesec - Vratislavice B 5:2 (2:2). Hosté vzdorovali ještě chvíli po přestávce. Pak si však dali vlastní gól, a tím byl zápas rozhodnut. Branky: Hůlka 2, Lavko, vlastní, Nezbeda - Hemelík, Gaubic. Rozhodčí: Havelka, 20 diváků.

Osečná - Zdislava 3:3 (3:1). Boj o prvenství v soutěži nakonec skončil plichtou. Domácí mohou být naštvaní sami na sebe, že nadějný vklad po poločase probendili. A nechat si dát gól v poslední minutě… To může ještě v konečném účtování sakra chybět. Branky: Rybář 2, Novotný - Stryal, Kodet z pen., Tvrzník. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 1:2, 200 diváků.

Doubí B - Branžež 7:2 (2:0). Dva góly hostujícího Čepelky jen zmírnily výprask. Branky vítězů: Sýkora 2, Herkner 2, Piršel, Frühbauer, Šikýř. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 1:0, 50 diváků.

Pěnčín - Bílý Kostel B 4:2 (0:1). Od 4. minuty hosté vedli až do 60. minuty. Poté domácí vyrovnali a dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Branky: Mynář 3, Bárta - Batthyány, Chomout. Rozhodčí: Šoun, 45 diváků.

Habartice B - Horní Řasnice 0:6 (0:2). Vedoucí celek neměl v Habarticích výrazné problémy a zatížil konto gólmana šestkrát. Branky: Hrevuš 3 (1 z pen.), Garčár, Lenhart, J. Halík. Rozhodčí: Coufal, 50 diváků.

Raspenava B - Dolní Řasnice 2:3 (0:1). Dramatický zápas nakonec rozhodl gólem v 84. minutě Šimička. Branky: Berko, Matoušek - Brezovák, Kavur, Šimička. Rozhodčí: Popelář, 50 diváků.

Kunratice - Bulovka B 4:3 (2:2). Šťastnějšími byli ve vyrovnaném utkání domácí. Branky: Krejcar 2, Franc, Provazník - Zajíček 2, Bílek. Rozhodčí: P. Kozák, ŽK: 0:1, 60 diváků.

Bílý Potok - Víska 5:2 (2:0). Duel předposledního s posledním skončil tak, jak měl. Navíc domácím tři body pomohly na 10. místo. Branky: Vaňha 2, Štorkán, K. Křiklava, M. Křiklava - Tuhý, Čapek. Rozhodčí: Felgr, ŽK: 0:2, 40 diváků.

Pertoltice - Krásný Les 5:1 (3:0). Domácí se po facce minule od Kunratic probrali a snadno si s Lesem poradili. Branky: Fanta 3, Jalovičár, Krivčík - Škareda. Rozhodčí: L. Kozák, 30 diváků.

Jokers - Oldřichov 0:4 (0:1). Žolíkům nešla karta ani střelba. Za hosty je hattrickem srazil Zeman, další úspěch připojil Nýdrle.