Slovan Liberec jun. - Turnov 4:2 (3:0)

Liberecké mladíky koučoval Petr Papoušek, jinak klíčový hráč soupeře, který tak spolu se zraněným Petrlákem novému trenéru Josefu Petříkovi st. chyběl. Přestože měli Turnovští v osobních soubojích navrch, byli to na umělé trávě U Nisy spíše domácí, kteří se častěji dostávali do šancí. Ale ani divizionáři nebyli bez střelby, ale ta byla na rozdíl od Slovanu nepřesná. Turnov doplácel na chyby v obraně, zejména při druhé brance. Liberec dokázal třikrát do půle trestat, když třetí gól zahrál gólmanovi na housle. Po změně stran opět Turnov své příležitosti zahodil, a tak Liberec vedl již 4:0.

V závěru pak domácí celkem zbytečně nechali soupeře dvakrát skórovat po standardních situacích. "Rodilo se dost brankových situací na obou stranách a čtyři góly potěšily. Škoda, že jsme si nechali dát góly po standardce z hloubi pole a pak po rohu," sdělil Petr Papoušek, který byl s výkony mladých hráčů spokojen. Líbili se mi individuální výkony střelce Vébra a Drahoše, dobře vzadu hrál Venc. Tihle vyčnívali, ale i ostatní zahráli dobře," přiznal.

Branky: Vébr 3, Drahoš - Horák 2. Liberec: Konečný - Sysel, Venc, Hanuš, Heppner - Michal, Kazda, Drahoš - Baláž, Vébr, Halgaš. Střídali: Krpata, Khun, Gabko, Bína.