Nejnižší fotbalová soutěž má ve dvou skupinách tři neporažená mužstva a stejný počet týmů bez vítězství.

Osečná - Vratislavice B 5:0 (2:0). Střelcem dne byl domácí Jarý, který se uvedl gólově ve 37., 44., 68. a 77. minutě. Pátý úspěch zaznamenal Pytloun. Rozhodčí: Hoberlant, ŽK: 1:1, 100 diváků.

Vesec - Branžež 10:0 (2:0). Pouze v osmi hrající hosté se drželi skoro hodinu. Dál přestali stíhat a domácí si otevřeli na škváře střelnici. Branky: Brauner 5, Čamra 3, Fronc, Molnár z pen. Rozhodčí: Pekař, ŽK: 0:1, 40 diváků.

Bílý Kostel - Doubí B 3:2 (0:0). Hosté se snažili, vedli, ale domácí měli střelce Bathyányho, který tak svým hattrickem zařídil první výhru béčka Kostela. Za hosty mířili přesně Tříska z pen. a Kunc. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 5:1, 50 diváků.

Václavice - Bílá 0:3 (0:1). Favorit soutěže jasně vyhrál, a to navíc Imrich nedal penaltu. Branky: Kovář, Mohr, Škoda. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 2:2, 60 diváků.

Zdislava - Machnín 1:1 (0:0). Ve 47. minutě se zapsal střelecky hostující Procházka, domácí Štěpánek pak využil početní výhodu domácích při vyloučení Zbořila. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 4:3, 30 diváků.

Pěnčín - Žibřidice 2:1 (1:1). O třetí výhru nováčka se postaral Mynář, za hosty vyrovnával Prchal. Rozhodčí: P. Kozák, ŽK: 2:2, 30 diváků.

Nové Město B - Jokers Frýdlant 3:3 (0:2). Žolíci vedli na béčku o dvě branky a v závěru ještě 3:2. Nakonec domácí Lakomý v 88. minutě srovnal. Branky: Čurda, Dešť, Lakomý - Ismanický 2, Jireček. Rozhodčí: Chmelík, ŽK: 1:2, 40 diváků.

Bulovka B - Dolní Řasnice 1:8 (1:1). Vyloučení domácího Rudolfa v 50. minutě znamenalo pro jeho tým totální katastrofu. V deseti přestali stíhat a hosté sedmkrát skórovali. Branky: Bílek - Sochor 3, Hnilička 2, Tauš 2 (1 z pen.), Horáček. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 2:1, 40 diváků.

Víska - Raspenava B 1:3 (0:0). Až dvě minuty před koncem vstřelil čestný gól domácích Severýn. Za hosty: Balog, Křiklava, Koutný. Rozhodčí: Házi, ŽK: 3:5, 100 diváků.

Kunratice - Hejnice B 0:2 (0:0). Hosté i v oslabení dokázali v 76. minutě Čermákem a v nastaveném čase ještě Černým rozhodnout ve svůj prospěch. Rozhodčí: Drobník, ŽK: 2:2, ČK: 75. Sýkora (H), 30 diváků.

Pertoltice - Krásný Les 1:1 (1:1). Hosté vedli od 13. minuty Ježkem, za domácí vyrovnal ve 46. Minárik. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 1:2, 30 diváků.

Oldřichov - Horní Řasnice 2:0 (1:0). Favorit měl jediného střelce - Holuba, který jeden z gólů dal z penalty. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 0:1, 100 diváků.