Turnaje okresních výběrů pořádal OFS Liberec a ten pro mladší ročník 2005 vyzněl pro Českou Lípu. „Je to pro nás velký úspěch a ještě se nám to podařilo s předstihem, protože se bude hrát v dubnu ještě jeden turnaj, který bude pořádat OFS Semily. Ten ale už nic nezmění na prvním místě. Vedeme o deset bodů a nepoznali jsme za devět utkání hořkost porážky, jen jednou jsme remizovali a potvrdili, že tým je opravdu výborný a podává vyrovnané výkony. Navíc jsme skvělá parta, a to je pro úspěch strašně důležité," sdělil trenér OFS Liberec Radek Petrement.

Výsledky OFS Liberec: OFS Jablonec 5:1 (Štícha, Ježowicz, Švejkovský, Kordík, Vaníček), OFS Semily 1:0 (Negru), OFS Česká Lípa 2:1 (Makowski, Štícha).

Tabulka po třech turnajích:

Sestava OFS Liberec 2004: Jan Leibl, Dominik Melka (oba Višňová), Michal Šedivý, David Blažek (oba Doubí), Stanislav Jedlička, Radim Šrámek, Stanislav Mrskoš, Tomáš Vaníček (všichni VTJ Rapid), Patrik Šprysl, Filip Grusman (oba Chrastava), Toni Makowski (MFK Podještědí), Jiří Pelinka (Krásná Studánka), František Kordík, Dominik Švejkovský (oba Hrádek), Tomáš Ježowicz, Štěpán Štícha (oba Hejnice), Lukáš Negru, Nick Nerad (oba Ruprechtice).

Liberecký turnaj se bohužel nepovedl výběru OFS Liberec ročníku 2005 a mladších. Po velmi úspěšném turnaji v Novém Boru se domácí turnaj nevyvedl, i když tým byl posílený o hráče 2005, kteří hrají za ročník 2004. „Herně i výsledkově se nám turnaj nepovedl. Získali jsme jenom tři body za těsnou výhru nad OFS Jablonec. Největší zklamání bylo s Českou Lípou, když jsme ještě deset minut před koncem vedli 2:0 a prohráli 2:3," podotkl Petrement.

Výsledky Liberce: OFS Jablonec 1:0 (Makowski), OFS Semily 0:2, OFS Česká Lípa 2:3 (Ort 2).

Tabulka po třech turnajích:

Sestava OFS Liberec 2005: Petr Hlavatý, Ondřej Procházka, Lukáš Negru, Nick Nerad (všichni Ruprechtice), Michal Šedivý, Matyáš Oppolzer (oba Doubí), Lukáš Ort, Tomáš Bady, Pavel Farkaš (všichni Hrádek), Daniel Rada (Vesec), Jan Přibyl (Hejnice), Jan Holec, Matyáš Richter (oba VTJ Rapid), Toni Makowski (MFK Podještědí), Dominik Melka, David Veselý (oba Višňová).

„V zimě se budeme pravidelně scházet s oběma výběry a budeme hrát již domluvená přátelská utkání. Musíme se kvalitně připravit na poslední čtvrtý turnaj v Semilech a následně s ročníkem 2004 na květnové mistrovství republiky. Výběr ročníku 2005 a mladší musíme dál připravovat a pokračovat v hledání dalších hráčů, aby se kádr stabilizoval a mohli jsme v příští sezóně zaútočit na republiku, jako letos s výběrem 2004," doplnil Petrement.

Realizační tým výběrů OFS Liberec: Radek Petrement, Michal Venc, Jiří Hoďák.