Vesec v ostře sledovaném a vyhroceném souboji neporazil Nové Město. Béčko Stráže skolilo Bulovku sedmi trefami v jejím prostředí, podobně jako Višňová B Vratislavické bůrem. Chotyně s Rynolticemi a Žibřidice s Novou Vsí hrály plichtu.

Bulovka - Stráž B 1:7 (1:4)
Zmar domácích pokračuje, když tentokrát bylo rozhodnuto za čtvrt hodiny (0:3). Hosté totiž dokázali 100% využívat chyby domácích při jejich snaze o kombinační fotbal. Stráž si v pohodě svůj nákok pohlídlala a navyšovala. Za stavu 1:5 domácí nevyužili dvě velké šance, a tak je Stráž dorazila dalšími dvěma trefami.
Branky: 21. Puchmertl - 7. a 81. Soukup, 62. a 71. Valášek, 4. Hruboň z pen., 15. Gruncl, 39. V. Jirsa. Rozhodčí: Honzejk, ŽK: 2:0. Diváků: 20. Bulovka: Hofman - Bartizal, Tomáš (41. Hegr), Potoč, Puchmertl - Berky, Votrubec (56. Slavík), Židuliak, Němec - Hýbl, Š. Zajíček. Stráž: Šimek - Vedral, Valášek, Kapras, Klokočník (24. Kramer) - Gruncl, Budský, Hruboň, Jan Frýba - Soukup, V. Jirsa (72. Frýba).

Vesec - Nové Město 1:1 (1:1)
Boj doslova na ostří nože - tvrdý a nekompromisní byl každý zákrok a každého to bolelo. Hodně faulů a nervozita na obou stranách. Ve vyhecovaném utkání vedli hosté po špatném domácím odkopu a střele z otočky v podání Kolenkára. Domácí srovnali po rychlé akci Smejkala a koncovce Házy. Na obou stranách byly tzv. tutovky, jenže finále nebylo nepřesnější. Na každé straně spálily týmy po dvou gólovkách - za domácí to byli Háza a Ogurčák. V nervózním průběhu málem došlo na rvačku, kdy se do sebe ve 40. minutě v chumlu pustilo do strkanice snad tucet hráčů, včetně obou trenérů.
Branky: 17. Háza - 4. Kolenkár. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:3. Diváků: 120. Vesec: Berka - Linke, Suska, Háza, Slabý (46. Buchner) - Macháček (63. Němec), Fronc, Zgurov, Ogurčák - Smejkal, Šišlák (63. Gilár). Nové Město: Urban - Hübst, Žlebek, Jalovičár, Kolenkár (80. Garčic) - Šindler, V. Černý, Láznický, O. Černý - Hradec, Lakomý.

Žibřidice - Nová Ves 0:0
K vidění byl především bojovný fotbal s minimem šancí. Hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami, domácí byli sice aktivnější, ovšem bez zakončení. Přesto několik šancí bylo k vidění, na straně Žibřidic měl v první půli největší šanci Štefan, který zakončoval centrovaný balón osamocen na penaltě, ovšem jeho hlavička byla nepřesná. Hostující tým se dostal v závěru do brejku, kdy útočník Vsi osamocen běžel na brankáře, ale jeho střela se nevešla mezi tyče. Druhý poločas byl kopií prvního, po střídání domácích se dostaly Žibřidice k většímu tlaku, ale výsledkem bylo pouze držení míče na jeho kopačkách a pár nebezpečných závarů. Naopak Ves v závěru z přímého kopu nastřelila břevno.
Rozhodčí: Karlík. Diváků: 70. Žibřidice: Němec - Kučera, Peřina, Kochan, Toločko - Jaček, Abrahám, Menšík (65. Kopecký), Štefan - Danczi, Trojan (65. Kodet). Nová Ves: Marek - Malaga, Didi, Vávra, T. Komarov - Novotný, Kahl, Lanc, Novák - Bartůněk (7. Pražák), Havel (69. V. Komarov).

Chotyně - Rynoltice B 3:3 (1:2)
Bojovné utkání bylo velmi často zbytečně kouskováno, docházelo ke sporným momentů, takže bylo i dost nervózní. To se projevilo zejména v 67. minutě, kdy došlo k incidentu, při němž byl míčem trefen domácí trenér. Ten reagoval slovní urážkou a byl za toto vykázán. Ale strkanice u střídačky byla dost nepřehledná. Ve vyrovnaném duelu, bohatém na šance, domácí vedli 1:0 a poté dokázali vedení hostů zvrátit na 3:2. V posledních sekundách nakonec hosté celkem zaslouženě vyrovnali.
Branky: 8. V. Kolínský, 49. J. Kolínský, 78. Scheufler - 16. Karásek, 26. Jar. Vacek, 93. Malík. Rozhodčí: Zikmund, ŽK: 5:2. Diváků: 80. Chotyně: Lajtar - V. Kolínský, A. Kolínský, J. Kolínský, Šalát - Krejčík, Fedák, Scheufler, Postl - Jakub Kraus, Josef Kraus. Rynoltice: Škopek - Čapek, O. Tvrzník, Šálek, Malík - Soldát, Karásek, Jar. Vacek, M. Tvrzník - Dobrovolný, Rudolf.

Vratislavice - Višňová B 0:5 (0:1)
Ve vyrovnané půli rozhodl špatný domácí odkop, po němž hosté skórovali. Domácí byli ve svých šancích zbrklí a nepřesní. Ve středu zálohy hrál za domácí další dorostenec Gajanec (16 let) a obstál, i když spoluhráčům stále chyběl klid. Po druhém inkasovaném gólu šli domácí do rizika jen na útok, jenže ztráty míčů v útoku doslova hosty vybízely k brejkům. Tam byl vidět rozdíl. Pokus o tlak tak Vratislavicím vůbec nevyšel. Hosté trestali z trestného kopu, rohu a penalty.
Branky: 84., 89. a 90. z pen. Šolta, 15. Zita, 66. Lachman. Rozhodčí: Preissler, ŽK: 1:1. Diváků: 30. Vratislavice: P. Stolín - Peš, Bergr, Vlk, Zejbrlík - Házi, Dunayevskyy, Gajanec (66. Šidák), Jonák (71. Marx) - Štěpánek, Žabka. Višňová: Závůrka - Martinů, Kepr, Zita, Pařík - Šolta, Melka, Labský, Lachman - Kocián (59. Michálek), Mokrý.

Chrastava B - Český Dub 10:1 (4:1)
Prakticky tréninkový zápas, v němž domácí kromě deseti branek, další půltucet šancí promarnili (mj. sólo Jahody, břevno a tyč). Slabí hosté vstřelili čestný gól za stavu 4:0. Ve druhé půli Chrastavští přidali dalších šest a přesilovku využili jen jedním gólem. Ve středu Chrastava dohrává se Stráží a o víkendu hostí vedoucí Vesec. To bude jiná káva.
Branky: 15., 34. a 70. Studnička, 24. a 52. Cusnir, 55. a 57. Jahoda, 6. vlastní, 62. Vávra, 77. Škarýd - 39. Novák. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 2:2, ČK: 75. Bulíř (ČD). Diváků: 85. Chrastava: Chshipkov - Vávra, Kopecký, Mareček (30. Martínek), Smola - Kos, Sochor (75. Škarýd), Jahoda (75. Kyncl), Studnička - Stránský, Cusnir. Český Dub: O. Bílek - Linke (63. Jícha), Holubek, Altman (46. Bulíř), Hauer - Štraus, J. Bílek, Červa (56. Seman), L. Havlík - Jiránek (63. Jan Havlík), Novák.