PRINTMAX Liberec - TTNF Liberec B 3:3 (2:2).Od úvodu se hrál bojovný a pohledný futsal. Jako první se prosadil hostující Toth, ale hned vyrovnal domácí Lanc. Poté se hra trošku uklidnila a mužstva se snažila neudělat chybu. Až ve 20. minutě potrestal dvojí hraní s gólmanem z nepřímého kopu opět Lanc, který nádherně vymetl šibenici. Za minutu bylo ovšem znovu vyrovnáno, když se individuálně prosadil Oberreiter. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, ale žádnou šanci nevyužili, a tak udeřilo na druhé straně, kdy chybu v rozehrávce potrestal Novotný. Hosté se snažili o vyrovnání, posledních pět minut hráli power-play a měli během ní i veliké štěstí, když je dvakrát zachránila branková konstrukce. Rozuzlení přišlo pět vteřin před koncem, kdy po rohovém kopu zůstal osamocen před brankou nabíhající Haunold a vyrovnal.Branky:Lanc 2, Novotný Oberreiter, Toth, Haunold.

Al- chajda Liberec - FC York Liberec 5:3 (2:1).Předposlední Al- chajda favorita v úvodu dokonale zaskočila, když skóroval kapitán Meyer. Vedení Al-chajdě vydrželo pouze dvě minuty, to srovnal Jarda Preisssler. Domácí se nevzdali, vytvářeli si další šance a jednu z nich využil Žihla. Ve druhém poločase York přidal, šance ovšem nevyužil, a tak na 3:1 zvýšil Stuchlík. Naději na zvrat dal Yorku opět Preissler, který snížil. Za další tři minuty se ovšem prosadil podruhé v zápase Stuchlík a domácí opět vedli o dvě branky. York ještě zdramatizoval konec zápasu zásluhou Starého, jenže víc s výsledkem udělat nedokázal.Branky:Stuchlík 2, Žihla, Meyer Preissler 2, Starý.

GRUPS C.F. Liberec - Nord Servis Liberec 1993 3:11 (0:5).Nord Servis svého soupeře rozhodně nešetřil. Za osm minut skórovali Knajbl a Halama. Asi klíčový okamžik zápasu přišel mezi 17. a 19. minutou, kdy Grups třikrát inkasovali, dvakrát se prosadil Knajbl a jednou Halama. Po přestávce se Grups snažili s výsledkem něco udělat a Resl dvěma góly snížil na 2:5. V 35. hostující Louda přidal šestou branku a za další tři minuty Knajbl. Okamžitě sice zkompletoval hattrick domácí Resl, ale to bylo ovšem ze strany domácích vše. Hosté přidali ještě další čtyři branky a zvítězili s přehledem.Branky:Resl 3 Knajbl 4, Halama Lukáš 3, Louda 2, Houdek 2.

FC Prašivky Liberec - Inter Interma Liberec B 3:10 (1:6).Poslední Prašivky vstoupily do zápasu výborně a Hnilička hned zavěsil, ale za tři minuty již prohrávaly 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, jenže čtyřikrát inkasovali. Kozák za čtyři minuty docílil hattrick. Ve II. půli se Prašivky snažily snížit, ale opět neproměňovaly své šance a navíc jim docházely síly. Během tří minut Interma čtyřikrát skórovala a nebylo co řešit.Branky:Hnilička Jiří 2, Kulhavý Kozák 5, Jarý 2, Zeman, Neumann, Souček.

FT Zlej Se(n) Liberec - Makro Liberec 13:2 (6:1).Sedmé Makro přivítalo lídra soutěže Zlej Se(n) a od začátku zápasu diktoval favorit tempo zápasu. Za osm minut bylo 3:0. Pak snížil Andrš, ovšem konec poločasu Makru nevyšel a inkasoval ještě třikrát. Po změně stran, od 28. do 31. minuty přidal favorit další tři branky. Zlej Se(n) nepolevil a v rozmezí od 39. do 42. minuty přidal další čtyři branky, když nejpilnějšími střelci byli Benek a Beneš, oba zaznamenali po pěti brankách. Na konečných 2:13 upravil minutu před koncem Tomáš Hájek, který se vrátil do sestavy Makra po dlouhodobém zranění.Branky:Benek 5, Beneš 5, Rozmajzl 2, Bína Hájek Tomáš, Andrš.

Greens Liberec Avast! - Liberecké Gazely 5:3 (2:0).Hrálo se opatrně, nikdo nechtěl inkasovat jako první. Až v 18. minutě otevřel skóre zápasu Kuliš, pak zvýšil náskok Greens Holec, který nádherně přehodil gólmana Lukeše. S Gazelami mohlo být ještě hůře, jenže Jirouš nedal penaltu. Ve druhém poločase Gazely přidaly, ale opět inkasovaly po rychlém výpadu Holce. Poté se konečně prosadily Gazely Mocem a Donátem. Trochu klid do řad Greens vnesl svým gólem Jirouš. Gazely se nechtěly vzdát a Burkoň snížil na 3:4. Pět minut před koncem si vzaly oddechový čas a šly do power-play. Měly několik dobrých šancí, ale Holec v brance Greens své mužstvo podržel. A tak v poslední minutě Jirouš přes celé hřiště do prázdné brány upravil na konečných 5:3.Branky:Holec Petr 2, Jirouš 2, Kuliš Donát, Burkoň, Moc.