Zmíněnou výjimkou je pouze Nové Město pod Smrkem, které zaznamenalo už čtvrtou porážku v řadě, tentokrát doma s béčkem Hejnic 2:3. Hejničtí jsou tak jediným celkem, který v tomto kole dokázal skórovat na hřišti soupeře a drží se nadále ve vedoucím triu s Pěnčínem a Chrastavou B.

Lídr Sokol Pěnčín si poradil doma s Višňovou B a Chrastavští tentokrát lehce slevili ze své pětigólové normy, jíž počastovaly protivníky v předchozích třech dějstvích. Nad Jablonným v Podještědí zvítězili „jen" 4:0.

Černé série ukončily Vratislavice (oslavily výhrou návrat na vlastní hřiště) a Raspenava, na dno tabulky tak klesl Gasservis Liberec, který si dovolil hrát ve Vratislavicích půl hodiny o deseti (a také více jak půlhodinu dohrával bez vyloučeného hráče). Podobně jako Nové Město prohrál Gass už počtvrté za sebou a právě tyto dva týmy s aktuálně nejhorší formou se v sobotu střetnou v Mníšku.

Střelci se tentokrát nevyznamenali, 18 gólů s průměrem 2,57 na zápas je suverénně nejméně od začátku soutěže a přesně o polovinu méně než před týdnem (zatím bylo nejméně 28 před dvěma týdny). Dohromady padlo 216 branek, průměr klesl na 4,41. Poměr domácí hosté je v tomto kole 6 0 1, skóre 15:3, celkově 29 3 17, 124:92. Účastníci přeboru se asi dohodli, že už nikdy nebudou remizovat. Už čtyři kola se nezjevil ani jeden nerozhodný výsledek, což je unikátní série.