Systém prodeje vstupenek na domácí duely ve skupině o titul byl nastaven tak, aby byli upřednostněni naši fanoušci, proto se na všechny tribuny kromě Západní budou nejdříve prodávat výhodné balíčky vstupenek na obě střetnutí (proti Slavii i Plzni). Příznivci Slovanu budou mít čtyři dny (od pondělí do čtvrtka) na to, aby vykoupili co nejvíce míst na těchto tribunách a jejich místa neobsadili fanoušci Slavie nebo Plzně. K balíčkům se dostanete jak na pokladnách stadionu U Nisy, tak v online prodeji.

V pátek 3. května pak budou zbylá místa na tyto tribuny uvolněna do volného prodeje.

Dobrá zpráva pro permanentkáře: Ani na nadstavbové zápasy si jednorázové vstupenky kupovat nemusíte a stejně jako v základní části vám ke vstupu stačí jen vaše permanentka.Kromě balíčků v základních cenách budou (pouze na pokladnách stadionu U Nisy – denně mezi 13-17h) v prodeji i zlevněné balíčky na Východní tribunu pro seniory nad 65 let (sektory D-G) a pro studenty (sektor C). Jejich cena bude 200 Kč.

Vzhledem ke zkušenostem z minulých zápasů, očekávanému vysokému zájmu ze strany fanoušků Slavie a bezpečnostním důvodům nebudou v prodeji balíčky na Západní tribunu a permanentkáři si opět mohou vyzvednout náhradní vstupenky na jiné tribuny.

O detailech prodeje jednorázových vstupenek na Západní tribunu, který by měl být spuštěn už v pondělí 29. dubna, bude své fanoušky informovat Slavia na svých kanálech.