Slovan Liberec - Rakovník 2:0 (0:0)
Liberec začal sérii rohových kopů, ale první vážnější situaci musela řešit domácí brankářka Dolejšová, když střelu pod břevno vyrazila. Zápas se odehrával většinou ve středu hřiště. Ve snaze neudělat chybu se obě obrany snažily nakopávat balóny hned dopředu . Fotbalovější Liberec více držel míč a dostal se do šancí, Nováková ani Kotková ale při svých tutovkách klid na úspěšné zakončení nenašly.

Na začátku druhého poločasu domácí Kovářová využila zaváhání stoperky Rakovníku, vypíchla ji balon a brankářka už šanci neměla - 1:0. V 65. šla sama na brankařku i Filingerová, zakončila však těsně vedle. Do další gólovky se stejným koncem ji poslala o čtyři minuty později Pomijová. Na druhé straně Rakovník zahrozil ve 71., ale slibná šance skončila v zámezí. O dvě minuty později přišel rozhodující moment. Boušková našla před vápnem volnou Petráčkovou, která obloučkem vstřelila druhou branku.

Branky: 47. Kovářová, 81. Petráčková. Slovan: Dolejšová - Košková, Svobodová, Pižlová, Boušková – Filingerová, Pomijová, Matějková, Nováková (85. Holinská) – Kovářová (48. Petráčková), Kotková (75. Kovačovičová).