Vedoucí mužstva okresního přeboru o víkendu zaváhala. Fotbalisté Raspenavy prohráli v Bílém Kostele, ale Dětřichov toho nedokázal využít a podlehl dokonce na domácím hřišti béčku Českého Dubu, které se tím pádem dostalo v tabulce před něj.
Raspenava má tedy dvě kola před koncem stále pětibodový náskok a k postupu do I.B třídy jí chybí krůček.

Na konci tabulky je sice již rozhodnuto o sestupu Stráže B do III. třídy, ale o dalších případných sestupujících se bude bojovat zřejmě až do posledního dějství. Vzhledem k vývoji ve vyšších soutěžích totiž nemusí stačit k záchraně ani 11. místo!

Ruprechtice B - Nová Ves B
1:1 (0:0)

Souboj gólmanů s ptačími jmény (Holub - Kos) dopadl plichtou. Zápas odstartovala šance a střela hostujícího Kopice, jenže se pak šestkrát on i jeho spoluhráči zamotali do ofsajdové sítě domácích. Ti byli herně slabší a také hůř kombinovali. Přesto ruprechtický Pešek šel sám na bránu, ale byl dostižen, dvakrát mířil vedle Špak, který vždy prováhal vhodný okamžik, těsně vedle šla rána Šrůtka. Za hosty hodně hrozil vepředu zejména Kopic, ale nikdo ze Vsi se netrefil. V závěru poločasu byl vyloučen domácí Urban a hosté měli celý druhý poločas početní výhodu. Ne však převahu, protože Ruprechtice dřely a bojovaly, aby absenci jednoho muže v poli dorovnaly. Musil ze Vsi sice přivedl svůj tým do vedení, jenže za dvě minuty namířil Kudláček trestný kop přesně. Domácí hráli zezadu a chytře, hostům docházely síly. Několikrát domácí provětrali obranu, jenže bez úspěchu v koncovce. Ruprechtice mohou líbat ruce svému Holubovi, který v posledních vteřinách kryl samostatnou akci Kopice.
Branky: 61. Kudláček - 59. Musil. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 0:2, ČK: 44. Urban (R), 20 diváků. Ruprechtice B: Holub - Morávek, Kudláček, Urban, Pour - Špak (73. Kocián), Šrůtek, Macaj, Spudich - Pešek (64. Škoda), Staněk (24. Kühnel). Nová Ves B: Kos - Martínek, Myslivec (51. Machatý), Malaga, Anděl - Hořák (85. Souček), Fleišman, Musil, Vecko - Kopic, Nedelčev (51. Vach).

Dětřichov – Český Dub B
0:1 (0:1)

Domácí Viktorie začala utkání náporem a v 3. min. po rohu Chmátala hlavičkoval Netolický starší do břevna. V 10. min. si šikovně zaběhl za domácí obranu Holubek, ale koncovku poslal do nebes. Z protiútoku pak hlavičku Vágnera vytěsnil na roh.kop Kotlár. Platonickou převahu Viktorie hosté narušovali nebezpečnými brejky, když nejvíce problémů dělal svou rychlostí Jiránek. V 17. min. vypadl míč Zemanovi z rukou a překvapený Altman netrefil prázdnou branku. V 20. min. šli dva na jednoho – Vágner s Netolickým starším – ale prvně jmenovaný ukvapeně střílel mimo tyče. V 25. min. projel přes tři hráče Jiránek a lehkou přízemní ranou z 28 m překvapil Zemana – 0:1. V 30. Netolický st. střílel z hranice pokutového území pouze do náruče Kotlára. V závěru poločasu pak „haluzí“ nepovedeným centrem trefil Vágner břevno. Ve druhém poločase domácí už jen přihlíželi a na hřišti existovali pouze hosté. V 54. utekl všem Bílek ale únik z očí do očí zakončil podél Zemana i vedle branky. V 61. si s domácí obranou pohrál Jiránek, jenomže po kličce Zemanovi z pěti kroků tutovku „zazdil“. V 70. napřáhl z třiceti metrů Chmátal, ale míč se za přihlížení překvapeného Kotlára odrazil od břevna zpět do pole.
Branka: 25. Jiránek. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 1:0, 100 diváků. Dětřichov: Zeman – Vízner, Kareš, Krejcar, Válek – Netolický ml. (60. Prokopec), Chmátal, Lachman, Mičunovič (46. Bernkopf) – Netolický st., Vágner. Český Dub B: Kotlár – Iltman, Z. Hon, Trepera, Bílek – Hauer (82. Havlík), Fila, J. Hon, Linke (53. Jandus) – Holubek (86. Najman), Jiránek.

Frýdlant B – Višňová B
1:3 (1:2)

Hosté s řadou hráčů A–mužstva uspěli. Už ve 4. min. trefil Branda hlavou břevno. O tři minuty později přešel Jakl přes dva domácí hráče, poslal do šance Zacha, který se nemýlil – 0:1. Krýcha poté vyrovnal ze skrumáže, ale hlavička Brandy poslala Višňovou opět do vedení a poté v 52. nastřelil Zach další břevno. Pojistku výhry přidal po úniku z půlky hřiště Soukup, domácí korigovali v 80. jen břevnem Závěty.
Branky: 28. Krýcha – 7. Zach, 36. Branda, 76. Soukup. Rozhodčí: Kropáček, ŽK: 3:3, ČK: 40. Jakl (V), 100 diváků. Frýdlant B: Götz – Pavlišta, Závěta, Rybarik, Kaplan (64. Holub) – Čejka, Mikan, Stýbal, Jelínek – Křiklava, Krýcha. Višňová B: Kremina – Kaniok, Švadlenka, Branda, Coufal – Bufák (80. Nejedlo), Jakl, Soukup, Kopecký – Žežulka (65. Šolta), Zach.

Jindřichovice – Bulovka
1:2 (1:1)

Domácí nastoupili bez šesti hráčů základní sestavy, hráli i 14letý, 15letý a 16letý fotbalista… Přesto sehráli vyrovnaný duel s velmi smolným závěrem, když nedorozumění při malé domů skončilo vlastním gólem v 94. minutě. Ještě předtím, v 71., neproměnil jindřichovický Tichý pokutový kop – gólman Zajíček střelu chytil.
Branky: 31. Sochor – 34. Smolný, 90(+4). vlastní (Přibyl). Rozhodčí: Karlík, ŽK: 2:3, ČK: 90(+5). Rezler (J), 99 diváků. Jindřichovice: Rezler – Vak, Forman, Přibyl, Zobal – Hradec, Tichý, Nosek, Sochor – Milan Knapp (83. Marcel Knapp), Vondráček (68. Hroch). Bulovka: Zajíček – J. Lengál, Slavík, Pavlů, Franc – Zylloar, Čuřík, Smolný, Židuliak (46. Bílek) – Hýbl, Matoušek (85. M. Lengál).

Bílý Kostel – Raspenava
2:1 (1:1)

Vedoucí mužstvo tabulky sice vstřelilo první gól, ale nakonec podlehlo a připsalo si svou čtvrtou prohru v soutěži. Na šance to bylo 50 na 50, domácí byli produktivnější.
Branky: 33. Sedlmayer, 52. Vitik – 8. M. Koudelka. Rozhodčí: P. Kozák, ŽK: 2:1, ČK: 72. Michálek (BK), 80 diváků. Bílý Kostel: P. Ulrich – Ďuriš, Strnad, Leibl, Černý – Janeček (66. Šindelář), Michálek, Vitik, Sedlmayer – F. Ulrich (71. Novotný), Motejlek. Raspenava: Farkaš – Burgr, P. Koudelka (65. Pichrt), Žlebek, Vancl – M. Koudelka, Koprnický, Martinů, Horáček – Koutný, Šámal (39. Plůta).

Stráž n. N. B – Gasservis
1:2 (1:1)

Sestupující celek Stráže se ujal vedení a po celý zápas držel krok. Ve vyrovnaném utkání byli však nakonec střelecky úspěšnější hosté z Mníšku.
Branky: 15. Podolský – 35. Louda, 75. Celler. Rozhodčí: Drobník, ŽK: 2:2, 50 diváků. Stráž B: Opatřil – Houska, Herman, Kittner (70. Perout), Dostál – Kosiewicz (60. Dumbrovský), Bureš, Hruboň, Procházka – Podolský, Venclík (46. Mičan). Gasservis: Lachčina – Jan Louda, Hřeben, Macháček, Šolc – Koblížek, Smejkal, Cibulka, Fišera (50. Celler) – Jakub Louda (46. Chlum), Švanda.

VTJ Rapid B – Krásná
Studánka B 2:3 (1:2)

Domácí začali nešťastně vlastním gólem Bárty. V 25. minutě sice J. Stárek po odraženém míči srovnal, ale ještě do přestávky šla Studánka do vedení zásluhou Bitmana. Vojáčkům se ještě jednou podařilo vyrovnat, dvakrát odražený a poté vyražený míč dostal do brány v 60. Kněbort, leč v 82. rozhodl brejk střídajícího Palána.
Branky: 25. J. Stárek, 60. Kněbort – 12. vlastní (Bárta), 31. Bitman, 82. Palán. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 2:1, 70 diváků. VTJ Rapid Liberec B: Hanzlík – L. Stárek, P. Halama, Bárta (67. Filinger), Skrbek – J. Stárek, Martínek, Brodský, L. Halama – Žáček, Kněbort. Krásná Studánka B: Tošner – Dvořák, Charvát, Rasl, P. Hájek – T. Hájek, Bitman (61. Soukup), Balický, Branda – Anděl, Kocour (52. Palán).