Ruprechtice – Hrádek 3:6 (2:4)

Na umělce v Harcově byli Hrádečtí v šancích produktivnější, protože byli až příliš volně bráněni a měli více prostoru v koncovce. Ruprechtičtí se dvěma dorostenci v sestavě, skórovali do poločasu jen ze standardních situacích – po rohu a trestném kopu. Zkušenější Hrádek měl lepší mušku i po přestávce, i když „jen“ po rohu a z penalty. Naopak poražení zakončili brejk do prázdné brány.

Branky: M. Šrajbr, Sochor, Arikan – Švejkovský 2 (1 z pen)., Grepl, Hájek, O. Holeček, Š. Holeček. Ruprechtice: Vavřich – Kušnirak, Suchý, Vrtal, Rampáček st. – Sochor, Stříteský, M. Šrajbr, L. Šrajbr – Dlabola, Konopáč. Střídal: Arikan. Hrádek: Manhart – Brožík, Hovorka, Hnízdo, Mizera – O. Holeček, Švejkovský, Strya, Grepl, Š. Holeček – Hájek. Střídali: P. Rob, Antoš, Horváth.

Frýdlant – Pěnčín 6:4 (3:2)

Oba týmy v kombinovaných sestavách předvedly řadu dobrých akcí, ale také řadu chyb. Hra přinesla vyrovnaný fotbal, ve kterém se za Frýdlant třikrát trefil Kozák, další trefy připojili Barac, Ponc a Suk. Pro Frýdlant to byl druhý „přátelák.“ V tom prvním porazil Jiříkov 3:2 (Kozák 2, Suk) a byla to rozlúčka s Průchou, který se odstěhoval do Šluknovského výběžku a ve Frýdlantě proto skončil.

Chrastava – Rumburk 13:1 (9:1)

Chrastavský divizionář si zastřílel proti slabému soupeři z ústecké I. A třídy. „Byl to pro nás lehčí trénink. Soupeř nekladl odpor a jeho výkon byl pro nás zklamáním,“ potvrdil Jiří Štajner. Navíc soupeř po třinácté branky byl tak rozklížen, že v 74. minutě opustil plochu a zápas skončil.

Branky: 10., 18., 21. a 43. Řezka, 30., 32. a 73. Radzinevičius, 26. a 50. Kouba, 14. Štajner, 34. Suk, 66. Henzl, 70. Cusnir. Soupeř snížil ve 28. minutě za stavu 0:5. Chrastava: Zoul – Kopecký, Melichar, Uzel, Henzl – Žemlička, Štajner, Suk, Kouba – Radzinevičius, Řezka. Střídali: P. Rozmajzl, Jahoda, Cusnir. Zraněný je stále Michal Rozmajzl, Čuřík prozatím zůstává v Nymburku. Ve středu 14. února hraje Chrastava od 18 hodin v Lomnici s Přepeřemi.

Doubí – Višňová 2:4 (1:3)

Ve své zápasové premiéře byla Višňová lepší v koncovce do poločasu. Doubí drželo krok, ale vše bylo z jeho strany po vápno. Druhá půle přinesla domácím zlepšení, jenže za stavu 2:3 nedokázalo proměnit své šance proti „brankáři“ Noskovi, který zaskočil z pole za zraněného Vykoukala. Při domácím náporu nakonec přišel vlastenec, který rozhodl. Za Doubí se představil Jiří Haunold, který by se měl vrátit z německého angažmá.

Branky: Herkner 2 – Milan Mazánek 2, Tomáš Mazánek, vlastní. Doubí: Jirák – Urban, Vlach, Kabát, Čermák – Matuna, Haunold, Zradička, Herkner – Čára, Hájek. Střídal: Zeman. Višňová: Nosek – Kepr ml., Soukup, Melka, Cýrus – Jelínek, T. Mazánek, Kutílek, Zimák – M. Mazánek, Michálek- Střídali: Erban, Zita.

Pro Doubí to byl již čtvrtý přípravný zápas a prvně v něm pocítili chuť prohry. Předešlé zápasy Doubí: Vratislavice 4:1, Pěčice 2:0, Nemyčeves 4:3.