Ruprechtice - Stráž n. N. 4:2 (1:2). V souboji nováčků I. A třídy si vedli lépe ruprechtičtí hráči, kteří ve druhé půli využili tři své šance, Stráž naopak ke dvěma trefám do poločasu nedokázala přidat další.

Domácí byli v úvodu aktivnější a nastřelili břevno, zato hosté během tří minut vstřelili dvě branky. Ruprechtice pak ve vyrovnaném fotbale snížily po chybě obrany. Šance byly na obou stranách velké, ale góly dávali jen domácí. Nejprve z trestného kopu Vrtal dal svůj druhý gól. Stráž kontrovala Kosiewiczem, jemuž střelu z branky vykopl obránce. Krátce na to po pěkné individuální akci Javůrka vstřelil ruprechtický Skalický třetí gól a další z řady akcí využil Antoš.

Branky: 19. a 62. Vrtal, 70. Skalický, 75. Antoš 5. Horáček, 8. Havlíček. Ruprechtice: Vavřich - Škarýd, Zavoral, Rampáček st., Šrajbr - Hošic, Vrtal, Rampáček ml., Chwiedziuk - Antoš, Skalický. Střídali: Javůrek, Dlabola. Stráž: Černý - Landa, Kraus, Trejbal, Dostál - Oberreiter, Michalík, Horáček, Kosiewicz - T. Drašner, Havlíček. Střídali: Komarov ml., Durdis, Roček.

VfB Zittau - Hrádek 3:2 (3:0). Mladší sestava Hrádku do poločasu prohrávala v Žitavě jasně o tři góly, které dosáhli domácí po chybách. Hosté navíc prohrávali souboje, z čehož Němci těžili. Ve druhé půli hrála zkušenější sestava Hrádeckých, která byla již lepší a důraznější. Oba góly Hrádku padly po dobrém důrazu před domácí brankou. Nejprve snížil Ondřej Holeček a pak jeho bratr David. Hosté šlapali za remízou, ale vyrovnat nestihli.

Hrádek I. poločas: Laluch - Janďura, Brožík, Štěpek - Hořák, Breburda, O. Holeček, Badi, Horňák - Antoš, Teolog. II. poločas: M. Rob - Vondráček, D. Holeček, Petružálek - Janďura, Breburda, Hynek, Horvát, Mizera - P. Rob, O. Holeček.

Mnichovo Hradiště - Doubí 8:1 (3:0). Na hřišti v Rozstání byli hráči Hradiště jednoznačně lepší. Nováček krajského Středočeského přeboru je také v přípravě dál než Doubí, které mělo přesně jedenáct lidí. Doubí, v jehož řada hráčů chyběla, snižovalo za stavu 0:5 trefou Salaby. V závěrečných deseti minutách Doubí třikrát inkasovalo, když mu docházely síly. Výsledek není podstatný, protože zápas byl lepší než tréninková jednotka. V sobotu 25. července hraje Doubí doma s Vratislavicemi.