Ve 4. kole nejnižší krajské fotbalové soutěže prvně zakopla Nová Ves, která prohrála ve Stráži pod Ralskem. Rynoltice sestřelily Staré Splavy, podobně jako Ruprechtice Harrachov. Nováček z Bílé se drží a odnesla to Raspenava. Pěkné výhry se dočkali hráči z Rozstání, kteří se dělí se Stráží p. R. o první místo. Hrádek B má bod z Jablonného, Chrastava porazila poslední Českou Lípu.

Rynoltice - Staré Splavy
4:1 (3:1)

V úvodu utkání rozdal rozhodčí během osmi minut čtyři žluté karty (3:1), na což doplatil hostující hráč, který byl již za necelou půlhodinu vyloučen. Hrálo se mezi šestnáctkami, vyrovnaně. První možnost měli hosté v 19. minutě, pak ohrozil brankáře Splavů Kotek. Ve 32. přišel zprava centr do vápna hostů, kde jej sklepl T. Vacek a Kotek ho uklidil do brány. To již hosté hráli o deseti. Přesto však bojovali a chybějící hráč nebyl znát, protože za pár minut stihli vyrovnat. Jenže domácí dokázali okamžitě kontrovat a Resl dal po centru druhý gól. Ještě před poločasem odcentroval přesně Pudil a Vodseďálek trestal na 3:1.
Krátce po změně stran vyrobila hostující obrana hrubku a Resl jistil na 4:1. Splavy přesto dál bojovaly a viditelně chtěly zkorigovat skóre. Domácí Kotek byl blízko dalšího úspěchu, jenže střelu mu zastavilo břevno. V 75. domácí faulovali a soupeř měl výhodu penalty. Tu však M. Kubínek nadvakrát zneškodnil. Hosté se nemohli trefit a domácí si závěr pohlídali.

Branky: 37. a 48. Resl, 32. Kotek, 42. Vodseďálek - 36. Bečvařík. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 4:5, ČK: 29. Treutner (SS). Diváků: 50. Rynoltice: M. Kubínek - Rudolf, Jos. Kubínek, Šálek (70. Spurný), Šimon - Vodseďálek, Kotek, T. Vacek, Jar. Vacek - Resl (60. Stejkoza), Pudil (85. Jan Kubínek).

Dubice - Rozstání
0:1 (0:0)

Hrálo se od vápna k vápnu a chvílemi mělo navrch Rozstání. Ve 20. minutě pálil z dálky hostující Jirouš a střela skončila na břevnu. Podobně dopadl ve 40. Passian, který zatočil trestný kop na horní tyč. Rozstání hrálo svědomitě zezadu a podnikalo rychlé brejky. Po jednom takovém přišel centr do vápna, kde přesně zakončoval z deseti metrů Karel Zerák. Domácí se snažili alespoň vyrovnat, ale kompaktně hrající hosté si vedení nenechali vzít.

Branka: Zerák. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Rozstání: Kotlár - Pavlů, Štajer, Mikeš, Jíra - Jirouš (75. Tvrzník), Passian, Pomeisl, Zerák - Čihula (88. Jeslínek), Hrubeš.

Jablonné - Hrádek B
1:1 (0:1)

První poločas měli hosté navrch, jenže neproměnili své vyložené šance. Hned v 1. minutě F. Fujáček nastřelil břevno, Farského křížná střela těsně minula branku. Až ve 32. naběhl na centr Štefan Fujáček a hlavičkou poslal Hrádek do vedení. Poté měl své příležitosti Šulc, jenže dvakrát mu gólovku zastavilo břevno. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a Rob ve 49. vyrazil nebezpečný trestňák na roh. V 61. kopali domácí za ruku penaltu, ale Rob ji zneškodnil. V závěru se Jablonné snažilo srovnat skóre a Dočekal v 80. vykopával z prázdné brány. Jenže v 85. se kopala druhá penalta proti Hrádku, kterou tentokrát domácí proměnili a získali tak bod.

Branky: 85. Netík z pen. - 32. Š. Fujáček. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 3:1. Diváků: 30. Hrádek: Rob - Marek, Scheufler, Dočekal, Hřídel - Š. Fujáček (58. Novák), F. Fujáček (21. Morávek), Černohorský, Chovanec (74. Zerzáň) - Šulc, Farský.

Stráž p. R. - Nová Ves
4:2 (2:2)

Hosté opět oprášili další legendu - tentokrát Janošíka. Domácí mají snový podzim, protože se jim daří jako nikdy. A hned obávaný střelec Věchet ve 3. minutě otevřel skóre. Janošík je však ohromně zkušený a hned po chvilce uvolnil Řezku a bylo srovnáno. Domácí hned nastřelili břevno a v 10. se kopala penalta za pád ve vápně. Proti hostům: 2:1. Hrálo se ve velkém tempu a šance pokračovaly. Ve 12. Janošík hlavou nastřelil tyčku, Abrahám zase břevno a dorážku poslal Janošík nad. Právě Janošík hezky povodil obranu a zakončil na 2:2. Dobrou možnost měl i hlavičkující Menčík. A v poslední minutě poločasu Kropáček z malého vápna mířil hlavou nad.
V 51. zklamal opět osamocený Kropáček. Domácí dokázali využít příchodu čerstvého útočníka, který měl poctivý metrák. Hned se prosadil hlavou na 3:2 a pak mezi třemi přidal svůj druhý gól. To byly dva knokauty pro hosty. Závěr sice Ves ovládla, jenže ani Řezka, Kropáček, ani Menčík neuměli zakončit.

Branky: 3. a 10. z pen. Věchet, 70. a 75. Kreibich - 4. Řezka, 20. Janošík. Rozhodčí: Drusan, ŽK: 3:3. Diváků: KK. N. Ves: Kverka - Vávra, Svoboda, Malaga, Holub - Cusnir (60. Pošmourný), Menčík, Novotný (70. Kopic), Abrahám - Janošík (27. Kropáček), Řezka.

Chrastava - Loko Česká Lípa
1:0 (1:0)

Domácí vstoupili do utkání výtečně a ve 3. minutě nekompromisně skóroval bombou Rozmajzl. Čtvrt hodiny hrála Chrastava dobře a měla i šance. Jenže pak se fotbal vytrácel a hosté se dvakrát dostali do velkých šancí, které naštěstí zlikvidoval Kosař. Hra byla oboustranně špatná a ve druhé půli domácí pouze jednou vystřelili na branku hostů.

Branka: 3. Rozmajzl. Rozhodčí: Černý, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Chrastava: Kosař - Šipula, Trakal, Žemlička, Aubrecht - Mareček, Bartoš (46. V. Holec), Vávra (75. Stránský), J. Holec (84. Urban) - Jahoda, Rozmajzl.

Bílá - Raspenava
2:1 (0:0)

Domácí byli v úvodu totálně zaskočeni náporem Raspenavy, která během dvaceti minut mohla vést o čtyři góly. Hosté byli jednoznačně lepší a navíc ve 26. minutě musel Zelinka zastavit únik P. Koudelky za cenu faulu. Byla z toho červená a přesilovka Raspenavských. Jenže vyloučení pomohlo domácím, kteří se semkli, hráli poctivě zezadu a zkoušeli rychlé brejky. Hosté se nemohli prosadit a naopak domácí zahráli čtyři rohy po sobě. Ve druhé půli byli hosté pasivnější a dostavil se jakýsi útlum do jejich řad. Po hodině hry kopal Mohr trestný kop a přehodil brankáře na 1:0. Ve vyrovnaném průběhu pak Raspenava vystřelila na branku a v dorážce byl přesný P. Koudelka. Přestože Bílá hrála hodinu v deseti, v 76. utekl všem Müller a dokázal vstřelit vítězný gól.

Branky: 60. Mohr, 76. Müller - 63. P. Koudelka. Rozhodčí: Háša, ŽK: 2:2, ČK: 26. Zelinka (B). Diváků: 50. Bílá: Vítek - Pavel Bulíř, Zelinka, Rubáš, Kotrman - Mohr, Košumberský, Ludvík (65. Mikásek), Kovář - Kauška, Müller (88. Smidžar - 91. Petr Bulíř). Raspenava: Farkaš - P. Koudelka, Žlebek, Vancl, M. Koudelka - J. Koprnický, Burgr, Koutný, Zeman - Martinů, L. Koprnický (46. Horáček).