Stráž n. N. - Nová Ves 3:4 (2:2)

Na těžkém terénu se odvíjel bojovný fotbal s celkově sedmi brankami a jednou červenou kartou. Dvacet minut byla Stráž lepší, ale individuální akce Horoščáka poslal do vedení Ves. Pak se domácím podařilo zásluhou Hermana a Hruboně otočit na 2:1. Přesto domácí vedení neudrželi, dvacet vteřin před poločasem inkasovali po chybě. Krátce po změně stran Stráž opět zabodovala ranou Havlíčka z trestného kopu a stejný střelec mohl dostat domácí do pohody. Jenže jeho rána ze šestnáctky skončila na břevně. V 63. hostující Svoboda napřáhl z trestňáku ze 30 metrů a Černý byl krátký - 3:3. Svoboda měl radost ještě sedm minut, ale pak byl po faulu vyloučen. Stráž nasadila do útoku, ale po rohovém kopu se soupeř i v deseti prosadil zásluhou přesné hlavičky Kouby.

Branky: 33. Herman, 37. Hruboň, 49. Havlíček - 27. Horoščák, 45. Bartůněk, 63. Svoboda, 90. Kouba. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 2:2, ČK: 70. Svoboda (NV). Diváků: 30. Stráž: Černý - Vogt, Skalický, Klucho, Dressler - Hruboň (53. Kraus), Žoček (77. Budský), Oberreiter, Havlíček - Horáček (75. Neumann), Herman. N. Ves: Kverka – Horoščák, Vávra, Malaga, Junek – Řezka (20. Abrahám), Novotný, Koprnický (85. Cušnir), Kouba – Bartůněk, Svoboda.

Ruprechtice - Mšeno 0:5 (0:2)

Domácí prakticky s totožnou béčkovou sestavou, která hrála v sobotu, neměli včera dopoledne šanci na úspěch. Lídr tabulky zaslouženě vysoko zvítězil, když do poločasu potrestal chyby domácích v defenzivě. Kombinačně lepší Mšeno předvádělo hru na jeden dotyk a ve II. půli zvýšilo z brejku a následně po chybném odkopu beka. Jednoznačně lepší Jablonec nakonec výhru pečetil z penalty po kontaktu, který prakticky ani nebyl faulový.

Branky: 7. a 57. Lietava, 27. Banda, 63. Brož, 76. Zounek z pen. Rozhodčí: Brož, ŽK: 4:2. Diváků: 20. Ruprechtice: Holub - Řepka, Urban, Kudláček, Vojtíšek - Morávek (70. Staněk), Pour, Vrtal, Spudich - Koťátko (85. Košek), Cibulka.

Hlavice B - Velké Hamry 1:4 (1:0)

Vyrovnaný zápas přinesl radost domácímu Hauerovi, který využil zmatku po závaru. V nástupu do II. půle neproměnila Hlavice dva brejky a naopak hosté ten svůj ano. Po nedorozumění domácí obrany hasil gólman Suchý za penaltu a bylo 1:2. Pak sice hosté hráli v deseti a domácí je zle svírali, jenže gól přišel od hostů, kteří opět trestali děravou obranu. V nastaveném čase Hamry výsledek vylepšili hlavičkou.

Branky: 28. Hauer - 57. Hnídek, 66. Tomeš z pen., 70. Kuželka, 94. Prusek. Rozhodčí: Vokřínek, ŽK: 2:2, ČK: 77. Mohr - 60. Serbus. Diváků: 70. Hlavice: Suchý – R. Kotrman, Altman (83. Najman), M. Kotrman, Košumberský (76. Hon) – Arlt, Hozák (46. Mohr), Hauer, Kovář – Bulíř, Linhart.