Stráž n. N. - Skalice 1:1 (1:0)

Z obou stran se hrál opatrný fotbal. Na domácí šance Kareše (hlavou nad), odpověděli hosté ve 31. minutě nastřeleným břevnem. Domácím se pak povedla akce středem hřiště a na jejím konci Havlíček prostřelil brankáře. Další možnost do půle nevyužil hlavou Valášek. Ve druhé půli pokračovala Stráž ve zbytečně opatrném výkonu, jakoby se její hráči báli. V 74. přišla na domácí pohroma. Hráč dal brankáři malou domů a ten ji odkopl nešťastně na hostujícího útočníka. Ten neměl větší práci a vyrovnal. Pak ještě domácí Havlíček přestřelil v dobré pozici a v posledních minutách se Stráž musela bránit sérii rohů, při které se všichni zapotili.

Branky: 42. Havlíček - 74. Sysel. Rozhodčí: M. Neugebauer, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Stráž: Černý - Herman, Valášek, Skalický, Klucho - Soukup, Lode, Smrž, Kareš - Havlíček, Budský (60. Resl).

Nová Ves - Stráž p. R. 7:1 (4:0)

Do 5. minuty vládli hosté a Zahradník vyčapal dvě tutovky. Pak se domácí osmělili a v 10. trefil Pošmourný trestný kop přesně. To domácím nalilo čerstvou krev do žil a byli jasně lepší. Po akci Pošmourného s Bartůňkem zvýšil Koprnický, pak přidal zásah hlavou Bartůněk. Hostující gólman neoplýval jistotou, a když mu vypadl míč, dorazil ho Pošmourný. Po změně stran ve výhodných pozicích minuli nejprve Pošmourný a Kropáček, Řezka pálil do spojnice. V 72. unikl Koprnický a k tyči dal na 5:0. V 81. utekli Koprnický se Slavíkem od půlky a po spolupráci dával „Kopr“ hattrick. Hosté prohru zmírnili po brejku Mitášem, aby závěr obstaral bombou Kropáček.

Branky: 25., 72. a 81. Koprnický, 10. a 38. Pošmourný, 35. Bartůněk, 87. Kropáček - 84. Mitáš. Rozhodčí: Pařík, ŽK: 0:1. Diváků: 100. N. Ves: Zahradník - Martínek, Štol, Malaga, Vecko (16. Trita) - Slavík, Novotný, Pošmourný (72. Kouba), Koprnický - Řezka, Bartůněk (43. Kropáček).

Hlavice B – Ruprechtice 3:1 (1:0)

Domácí měli mírně navrch a hlavně Suchého v bráně. Na něm si Ruprechtice vylámaly zuby. Vopřátko dal dva góly, jeden z hranice vápna a druhý po výkopu Suchého. Třetí gól na 3:0 vsítil Kusák po brejku. Hosté měli šanci za stavu 0:1 Cibulkou, ale dostali se do hry až proměněnou penaltou a patřil jim závěr. Z několika standardních situací se však nic neurodilo, jen Cibulka nastřelil tyč.

Branky: 27. a 66. Vopřátko, 71. Kusák – 77. Antoš z pen. Rozhodčí: Spányik, ŽK: 6:3. Diváků: 100. Hlavice B: Radek Suchý – Bulíř (46. Ludvík), Arlt, Mohr (63. Altman), M. Kotrman – Košumberský, Hozák, Hauer, Kovář – Kusák (78. Hon), Vopřátko. Ruprechtice: Holub – Koťátko, Vrtal, Urban, Spudich – Morávek, Antoš, Grujoski, Cihlář (60. Pour) – Kusebauch, Cibulka.