Skalice - Hejnice 1:0 (1:0)

Hosté se museli potýkat s problémy v sestavě, v níž nastoupilo pět dorostenců. Hejničtí tak hráli zakřiknutě, místy až bojácně. Skalice se tak dostala do tlaku a po odraženém míči vstřelil branku Hlavinka.

Ve druhém poločase se hra hostů zlepšila, čtyřikrát zahrozili z trestných kopů a po centru se hlavou mohl prosadit Martin Zimák. Brankář byl v 53. minutě sice překonaný, ale na čáře ho zastoupil bek. Domácí sice nastřelili po akci břevno, Hejničtí ohrožovali branku jen po standardních situacích.

Branka: 20. Hlavinka. Rozhodčí: J. Šubrt, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Hejnice: Dostál - Řezníček, Černý, Pecháček (71. Budka), Šulc - Horčička, Novotný (81. Sojka), Tučani, Martin Zeman - Severýn, Michal Zeman.

Velké Hamry - Nová Ves 2:0 (1:0)

Domácí v prvním poločase byli jasně lepší a hosté jen bránili. Ve 26. minutě se proti Vsi kopala penalta a z ní se domácí spravedlivě dostali do vedení. Ve druhém poločase sice Nová Ves vyrovnala hru, ale když se dostala do nějaké té šance, koncovka byla nepřesná a neúčinná. Hamry nakonec potvrdily výhru v poslední sekundě zápasu, kdy z trestného kopu propálil vše Říha.

Branky: 26. L. Prousek z pen., 92. Říha. Rozhodčí: Bým, ŽK: 2:3. Diváků: 60. N. Ves: Zahradník - Vávra, Svoboda, Pittner, Vecko - P. Kahl, Novotný, Malaga, Koprnický - Řezka (85. Bartůněk), Kropáček.

Bozkov - Stráž nad Nisou 2:1 (1:0)

Hosté se představili jako pohyblivější a aktivnější celek, který byl kombinačně lepší, ale bez střelby a ohrožení branky domácích. Bozkov nic nepředvedl, ale jeho první rohový kop skončil gólem. Většinou se hrálo uprostřed hřiště. Zápas poznamenala chybná malá domů Stráže, kdy rychlejší útočník míč vypíchl a po krátkém sólu zvýšil náskok domácích.

Stráž se hnala dopředu a střela Oberreitera z dálky zaplula do šibenice. Hosté byli povzbuzeni, ale atak přerušilo vyloučení autora branky po druhé žluté kartě. Přesto i v deseti šli hosté do útoku. Hodně se zlobili při akci dva na jednoho, kdy domácí bek evidentně úmyslně chytil přihrávku rukou, ale nedostal za toto ani žlutou. Sice lepší Stráž stále útočila, jenže koncovka byla jalová.

Branky: 43. a 50. Z. Mareš – 53. Oberreiter. Rozhodčí: Klimt, ŽK: 2:4, ČK: 75. Oberreiter (S). Diváků: 80. Stráž: Hýbl - Valášek, Jíra, Klucho, Lode - Smrž (65. Žoček), Oberreiter, Havlíček, Valášek (80. Neumann) - Skalický, Vogt.