V dalším, 17. kole krajského přeboru futsalistů porazil vysoko JASIP liberecké TTNF, Legnex zvítězil v Novém Boru, Dalmach zvítězil těsně nad Tangem, Slavia přehrála Démony a Greens se rozešli nerozhodně s Prašivkami.

JASIP Jablonec – TTNF Liberec 19:3 (7:0)
V jednoznačném utkání si jablonecký JASIP poradil s posledním, když svému soupeři nastřílel devatenáct branek. Nejvíce se prosadil střelecky Černý, který vstřelil pět branek.

Branky: Černý 5, Barcuch 3, Batěk 3, Paldus M. 2, Haididi 2, Scholz st., Scholz ml., Neugebauer, Procházka – Volek, Neuman, Šindelář.

Slavia TU Liberec B – Démoni Č. Lípa B 8:5 (2:3)
Hosté začali utkání lépe a ihned se dostali do vedení zásluhou Kaňkovského. Ve 14. minutě vyrovnal Sůra, ale o dvě minuty později hosté vstřelili dvě branky a vedli 3:1. Za minutu domácí dokázali snížit. Druhý poločas pro Démony nezačal moc dobře, když si nechali vstřelit čtyři branky, které pro vývoj utkání byly rozhodující.

Branky: Krasnický 2, Sůra 2, Hostaš 2,Husák, Kříž – Turza D. 2, Kaňkovský, Brebis, Pulpán. ČK: Turza D. (ČL).

FK Yankees Nový Bor – Legnex Jablonec 4:6 (1:3)
Hosté po celé utkání vedli. Ve druhém dějství se během třinácti minut Legnex trefil třikrát a rázem to bylo již 6:1. V závěru Yankees dokázali výsledek pouze kosmeticky upravit.

Branky: Strejček 2, Ramík M., Jezdinský – Pařík 2, Lietava, Hübner, Bursa, Brodský.

Greens Liberec – Prašivky Liberec 4:4 (0:3)
V městském derby to byly dva rozdílné poločasy. V prvním se střelecky dařilo hostům, druhý se střelecky podařil domácím. Ve 31. minutě dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Tři minuty před koncem Prašivky odskočily na rozdíl dvou branek (4:2), což se zdálo jako rozhodující. Jenže za minutu Greens Jedličkou snížil a v téže minutě byl domácím vyloučen Vašek. Domácí hráli oslabeni, což je však nelimitovalo a v poslední minutě vyrovnali

Branky: Jedlička 2, Vašek, Holec – Budský 3, Herman M. ČK: Vašek (G).

Dalmach Turnov B – Tango Liberec 6:5 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodla střelecká potence domácího Špíny, který vstřelil čtyři branky a po následném zranění brankáře Bursy musel do branky.

Branky: Špína 4, Vítek, vlastní – Landyš 3, Hybner 2.