Semily – VTJ Rapid Liberec A
2:2 (1:1)

Týmy odehrály pohledné utkání, které se divákům muselo líbit. V prvním dějství měl sice optickou převahu Rapid, z čehož přišel také vedoucí gól. Jenže do konce první půlky ještě Semily vyrovnaly a začínalo se od začátku. Po zkoncentrování sil a mysli přišel na řadu druhý poločas a nebylo jasné, kdo bude mít zbytek zápasu ve své moci. Postupem času začal divizní celek ze Semil více tlačit na pilu a dostal se do vedení 2:1. V samotném závěru pak hosté vyrovnali a vybojovali zaslouženou remízu.

Branky: Mochovský, Veg – Rašín z pen., Landyš. VTJ Rapid: Hanzlík (46. Hess) – Rašín, Halama L., Halama P., Poživil – Barbořák (53. Novák), Kordík (59. Grujoski), Landyš, Soukeník (46. Houdek) – Řeháček, Dospěl.

Nová Ves – Jablonec
2:4 (1:2)

Ligoví dorostenci Baumitu byli běhavější, ale jen úseky ve hře byli lepší. Ves sice prohrávala o dvě branky, ale dokázala srovnat. Jenže přišla chyba a dorost znovu vedl. V závěru Jablonec přidal čtvrtý gól z penalty za faul.

Branky: Abrahám 2 – Vodička, Smoleňák, Hošek, Hájek. Nová Ves: Kverka M. – Slavík, Procházka, Junek, Štefan – V. Kverka, Šisler, Menčík, Řezka – Vojtěch, Abrahám..

Stráž n. N. – Desná
5:7 (2:4)

Hostům se podařilo otevřít skóre již ve 2. minutě Blažečkou. Po čtyřech minutách přišel druhý gól, tentokrát se trefil Hudec, když vystřelil od rohového praporku a od zadní tyče skončil míč v síti. Parádní vstup do zápasu naznačoval ofenzivní hody. Ve 25. se Desná radovala potřetí, když se po centru prosadil Zonyga. Pak se ale hráči nechali ukolébat vedením a během patnácti minut byl stav 2:3. Desenským se však ještě do konce poločasu podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek, to se prosadil Rimský individuální akcí.

Ve druhém dějství padlo také šest branek. První z pokusů skončil ve strážské síti v 52., když Štěpánek zužitkoval hlavou centr. Pak se podařilo Stráži opět snížit Žočkem. Pak zavelel k útoku desenský Blažečka a pohotově zvýšil na 6:3. Zanedlouho přidal sedmý gól Rác ve spolupráci se Špačkem. To už se zdálo být jasné, kdo bude vítězem, jenže Desná polevila v koncentraci a rázem se na koně dostala Stráž. Za poslední čtvrthodinu se trefila ještě dvakrát a stanovila konečné skóre na 7:5.

Branky: Žoček 2, Havlíček, Žák, Horáček - Blažečka 2, Hudec, Zonyga, Rimský, Štěpánek, Rác. Stráž: Schöller – Kraus, Soukup, Skalický, Herman – Lode, Žák, Horáček, Resl – Žoček, Havlíček. Střídal: Mrija.

Sedmihorky – Vratislavice
2:0 (0:0)

Zkušený účastník krajského přeboru porazil po vyrovnaném průběhu, zejména v I. poločase, nad snaživými Vratislavicemi, které během přípravy pracují na zabudování mladých hráčů do kádru. Tři šestnáctiletí se rozhodně neztratili. Sedmihorky však měly lepší koncovku a své dvě šance využily. Hosté hráli jen po vápno, bez většího ohrožení brány soupeře.

Branky: Kněbort, Mencl. Vratislavice: Jiříček – Dlouhý, Šidák, Rampáček, Belas – Horáček, Lang, Štefan, Čermák – Dlabola, Baláž. Střídal: Házi.