Dosud vedoucí Rapid Pavlovice v Jihu nechal body ve Václavicích, a ty se tlačí na stříbrný stupínek. Zdislava málem překvapila ve Vesci. Višňová výhrou nad Horní Řasnicí zúžila postupové šance jen na dva kandidáty.

Václavice – Rapid Pavlovice 3:2 (2:1). Domácí měli základ v kvalitním brankáři a vedli již ve 48. minutě 3:1. Pak trochu drama, ale vítězství si nenechali vyrvat. Branky: Kapras, Koleno, Vacek – Proche, Vondráček. Rozhodčí: Filipi, 50 diváků.

Vesec – Zdislava 1:1 (0:0). Hosté soupeře překvapili a stále hrozili z rychlých protiútoků. Přesto domácí v 85. minutě šli do vedení Stránským. Aktivní Zdislava však bojovala a zaslouženě vyrovnala v poslední minutě, kdy se trefil Danczi. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 0:2, 30 diváků.

Machnín – Osečná B 3:1 (1:1). Hosté do 45. minuty vedli. Pak dlouho drželi remízu, o kterou přišli v závěru. Branky: Zbořil, Růžička, Hykš – Rybář. Rozhodčí: Hradecký, ŽK: 1:3, 25 diváků.

Doubí B – Český Dub B 0:1 (0:0). Zápas rozhodl až v 80. minutě Jakub Najman. Rozhodčí: Hradecký, ŽK: 0:2, 15 diváků.

Krásná Studánka B – Vratislavice B 0:3 (0:0). Po vyrovnaném poločase hosté ovládli hru a od 55. minuty se prosazovali i střelecky. Branky: Klíma 2, Rokoský. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 2:3, 50 diváků.

Bulovka B – Víska 2:2 (0:1). Na úspěchu domácích proti favoritovi měl velký podíl gólman A týmu Zajíček. Domácí v samém závěru šli do vedení z penalty, na kterou hosté za tři minuty stihli odpovědět. Branky: Bílek, Židuliak z pen. – Čejka, Nosek. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 2:3, 30 diváků.

Hejnice B – Pertoltice 6:0 (2:0). Až příliš vysoká a nečekaná nálož pro hosty. Branky: Přibyl 2 (1 z pen.), Zrubec 2, Zeman, Novotný. Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 1:2, 50 diváků.

Oldřichov – Jokers Frýdlant 3:0 (2:0). Žolíkům se nevedlo a prohráli s nulou. Branky: Zeman 2, Pechatý. Rozhodčí: Nácovský, ŽK: 0:1, 60 diváků.
Višňová B – Horní Řasnice 3:2 (1:1). Souboj prvního se třetím rozhodl domácí Labský v nastaveném čase. Branky: Lode, Zach, Labský – Jakl, Garčar. Rozhodčí: Hrníčko, ŽK: 2:2, 80 diváků.

Krásný Les – Nové Město B 3:1 (0:0). Hosté ožili ke konci, kdy proměněnou penaltou zdramatizovali průběh zápasu, ale domácí minutu před koncem výsledek pečetili. Branky: vlastní, Vošvrda, Jelínek – Zima z pen. Rozhodčí: Hrníčko, ŽK: 2:0, 30 diváků.

Rapid Dolní Řasnice – Frýdlant B 1:5 (1:1). Rapid se držel více jak poločas. Pak však herně propadával a dostal bůra. Branky: Lenhart – Cýrus 2, Hauer, Drobný, Bureš. Rozhodčí: Hanus, ŽK: 1:0, 25 diváků.

Kunratice – Raspenava B 3:0 (0:0). Až do II. poločasu se čekalo na to, až doktor Buchvald seřídí boty střelky a prosadí se. Pak to šlo. Branky: Buchvald 2, Křiklava. Rozhodčí: Kyncl, ŽK: 1:0, 30 diváků.