Mladší dorosty Slovanu bodovaly na pražské Dukle

Liberec - V lize fotbalového dorostu U17 remizoval Slovan na Dukle, mladší (U16) vyhrál přesvědčivě.

3.10.2012

Liberečtí vyhráli. Ilustrační fotoFoto: Deník / Petr Šimr

U17: Dukla Praha - Slovan Liberec 1:1 (1:0)

Do poločasu převládala bojovnost nad fotbalovostí. Bylo málo kombinací, stejně jako šancí a střel. Liberec po chybě v rozehrávce prohrával, ale postupem času byl jasně lepší.

Dukla jen bránila a Liberec se z řady šancí trefil jen jednou. Na střely byl Slovan aktivnější 17:4. „Z velké převahy ve druhé půli jsme si vytvořili šance, ale proměnili jen jedinou," podotkl trenér Miroslav Holeňák.

Branka: Čuřík. Liberec: Tauš - Macháček, Šimek, Janků, Otta - Čuřík, Kukla, Zavřel, Barac, Knejzlík - Antoš. Střídali: Jakimič, Tomáš, Šustr, Flesner.

U16: Dukla Praha - Slovan Liberec 2:5 (2:2)

Liberečtí hráli ze začátku aktivně a ujali se vedení. Jenže pak měli špatnou patnáctiminutovku, v níž domácí dvakrát skórovali.

Liberec vyrovnal a po třetím gólu byl již jednoznačně lepší. „Zaslouženě jsme vyhráli, když jsme výkonem byli lepší než domácí," potvrdil trenér Pavel Čapek.

Branky: Stýbal 2, Železný, Liška, Bartoš. Liberec: Majer - Mičica, Zezulka, Šámal, Heppner - Gaspar, Blažek Stýbal, Maňkoš, Bartoš - Železný. Střídali: Nezbeda, Dudek, Liška, Moravec.

Autor: Redakce