Ve žlutém dresu fotbalové Krásné Studánky B nastoupil o víkendu dost překvapivě manažer třetiligové Hlavice Jiří Dvořák. „Náš zápas v Chomutově byl kvůli špatnému terénu zrušen, takže jsem měl čas a šel si zahrát III. třídu," sdělil Dvořák. Lídrovi III. třídy snad trochu pomohl, protože ten vyhrál v domácím prostředí nad Oldřichovem 5:3, i když již prohrával poměrně brzo 1:3.

Krásná Studánka patří k těm nejlepším v nejnižší soutěži Liberecka, ale poslední zápasy nekorespondují s jejím postavením. Minulý týden remizovala 1:1 s Dolní Řasnicí, v dohrávce dokonce podlehla Krásnému Lesu 1:2, až nyní po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zvítězila 5:3. „Čtyři roky jsem si fotbal nezahrál, není na to čas. Snad jsem na hřišti stíhal. No a hráči? Je vidět, že si fotbal jdou zahrát pro radost, ale líbí se mi jejich nasazení v rámci možností, a že všichni chtějí vyhrát. Takový zápal mnohdy ve vyšších soutěžích chybí. Dokázali jsme ze 1:3 otočit na 5:3. Tři góly jsme dali za deset minut po přestávce a hattrick vstřelil Aleš Bittman," řekl manažer k utkání III. třídy.

Hlavici čeká několik „anglických" týdnů, kdy musí dohrávat odložená utkání. V úterý 14. května hraje doma od 17 hodin se Strakonicemi, další středu 22. května pak od 17 hodin v Chomutově.