"Každá tipuje za sebe, my také a dále babička a děda Kordík. Nejlepší ale byla Tereza, která celou soutěž vyhrála," přiznává maminka Alena, umístivší se na 52. místě. "S holkama musíme chodit na Slovan, nesmíme vynechat jediný zápas. Navíc Denisa měla ráda Epkaie, který šel do Zlína, takže fandíme i Zlínu," poznamenal otec Milan, který byl dvacátý. Všichni sázejí po internetu. Vítězka Tereza je žákyní 8. třídy a také střední záložnice starších žákyň a juniorek Slovanu Liberec. "Fotbal hraju tři roky, sleduji ho a tipování z novin mě baví," říká. Sestry Denisa byly desátá a Veronika patnáctá. Celkem se soutěže Tipliga čtenářů zúčastnilo 90 čtenářů.

"Stačil jediný bod a soutěž jsem opět vyhrál. Nejsem tak dobrý jako na jaře, kdy jsem Tipligu vyhrál," smutnil na oko druhý v pořadí Otakar Hanzl. ten je předplatitelem Libereckého deníku, ale není spokojený s donáškou, kdy mu noviny chodí kolem půl deváté: "Nemůžu dospat, vyhlížím z okna, kdy už je někdo donese." Tipliga a zájem o fotbal pana Hanzla ho dovedly k výletům: "Vyberu si jeden zápas a jedeme na něj se ženou. Takhle jsme byli třeba ve Višňové, Doubí, Vratislavicích, moc se mi líbilo ve Vesci." Již teď se těší na jarní fotbalové odvety a Tipligu: "Příště si výhru v Tiplize nenechám ujít. Ženy s námi nebudou motat," směje se při narážce na vítězství Terezy Černé.

Třetí v pořadí skončil Čestmír Nekvasil, bývalý fotbalový rozhodčí a delegát svazu a pravidelný tipér. "Pět kol jsem vedl, jenže tři kola před koncem jsem začal přemýšlet a dělat s tipy experimenty," říká pravidelný čtenář Libereckého deníku, který si kupuje každé ráno v 7.30 hodin v krámě a kupony dodává do redakční schránky. O lepší umístění přišel v posledním kole, kdy získal jeden bodík.
Příjemné posezení jedenáctky nejlepších tipérů a tipérek se konalo v restauraci Slovanka na ligovém stadionu U Nisy. Všichni si pak prohlédli ligové kabiny, presscentrum i posilovnu a zkusili si schody, které vedou fotbalisty na ligový pažit, vše za odborného výkladu manažera marketingu Tomáše Čarnogurského.