Fotbalová III. třída:Lídr jižní skupině byl převálcován pěti góly v Doubí

Zdislava -  Bílý Kostel B 7:3 (4:1).

Domácí Licon předvedl uragán a za necelou hodinu vedl 6:1. Béčko jen korigovalo stav.Branky:Dobrovolný 2, Menšík 2, Tvrzník, Čapek, Karásek Mizera, Vacek, Galbavý. Rozhodčí: Šisler, ŽK: 2:2, 60 diváků.

Český Dub  - Vratislavice B 3:2 (1:2).

Domácí zahodili ve 20. minutě penaltu Flanderkou, pak do 50. minuty vedli hosté. Domácí se následně probudili a utkání otočili ve svůj prospěch.Branky:Havlík 2, Imrich Klíma, Gebrián. Rozhodčí: Zelenay, 40 diváků.

Doubí B - Machnín 5:0 (2:0).

Vedoucí tým soutěže podal na umělé trávě špatný výkon a prakticky byl bez šance.Branky:Fronc 2, Jonáš, Tříska, Kotek. Rozhodčí: Špecián, 50 diváků.

Chrastava B - Žibřidice 1:1 (0:0).

Za domácí se prosadil jen P. Mazánek, za hosty zase Líbal. Rozhodčí: Macháček, ŽK: 2:0, 50 diváků.

Pěnčín Chotyně 5:1 (2:1).

Hosté stále sbírají zkušenosti, kterých má zkušený domácí celek spousty a podle toho duel vypadal.Branky:Minář 3, Votoček Zeman. Rozhodčí: Šubrt, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Branžež - Camel 3:6 (2:4).

Velbloudáři vedli již 4:0, ale domácí stále příkladně bojovali a trošičku zápas zdramatizovali.Branky:Linhart, Pelant, Gažák Staněk 2, Lipský 3, Véle 2. Rozhodčí: Vít, ŽK: 1:1, 20 diváků.

Stráž B - Vesec 2:1 (0:1).

Hostující Pavlů zajistil hostům náskok, který nejprve vymazal Procházka a v 88. minutě otočil pro Stráž Soukup. Rozhodčí: Popelář, ŽK: 2:3, 50 diváků.

Dolní Řasnice - Oldřichov 0:0.

Oldřichov podruhé po sobě bodoval, i když tentokrát jen za jeden bod. Že by zlepšení? Rozhodčí: Pelikán, ŽK: 3:3, 20 diváků.

Pertoltice Víska 2:0 (1:0).

Zkušený domácí celek spoléhal na góly Milana Hýbla, který se prosadil ve 27. a 83. minutě. Rozhodčí: Kříž, ŽK: 2:1, 60 diváků.

Bílý Potok - Krásná Studánka B 1:3 (1:1).

Hosté se nemohli dlouho prosadit svojí hrou. Nešlo to a byla to hodně kopaná.Branky:Holek Bittman, Toman, Kahl. Rozhodčí: Filipi, 50 diváků.

Hejnice B - Kunratice 7:0 (3:0).Další gólová nálož v podání domácího favorita.Branky:Zoreník 3, L. Kobr, Novotný, Leitner, Horčička. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 2:2, 70 diváků.

Krásný Les - Bulovka B 7:0 (2:0).

Loňský lídr se probral a nedal béčku šanci. Utkání režíroval Roman Folda a střelec Miroslav Štěpánek.Branky:Štěpánek 4, Folda, Martínek, Závěta. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 0:1, 80 diváků.

Nové Město B - Raspenava B 5:2 (2:1).

Po minulé inkasované desítce se domácí sešli v lepší sestavě a byla z toho paráda. Přestože Město prohrávalo a celý poločas dohrávalo o deseti, vyhrálo. Bohužel hosté neměli v pořádku ID čísla, takže sportovně-technická komise zápas zkontumovala 3:0 ve prospěch vítězů.Branky:Těšínský 2, David, Roček, Láznický Mleziva 2. Rozhodčí: Dědek, ŽK: 4:2, ČK: 44. Plaček (NM), 50 diváků.