V severní skupině nejnižší fotbalové soutěže Liberecka propadl jak Frýdlant B, tak i Pertoltice, kteří jsou na čele tabulky, takže ještě pozor na Jiskru Dolní Řasnici.

Zdislava - Krásná Studánka B 2:3 (1:3). Již ve 46. minutě padl pátý a poslední gól utkání. Další branky již nikdo nedosáhl, takže Studánka připisovala cennou výhru. Branky: Tvrzník 2 - Balický, Mendl, Kocour. Rozhodčí Házi, ŽK: 5:3, 50 diváků.

Osečná B - Vesec 2:3 (1:1). Domácí vedli 2:1. V dramatickém utkání byl nakonec přesný vesecký Nezbeda, jenž rozhodl o bodech v 87. minutě. Branky: vlastní, Kovář - Hůlka 2 (1 z pen.), Nezbeda. Rozhodčí Pelikán, ŽK: 0:1, 50 diváků.

Vratislavice B - Branžež 3:0 (2:0). Bez větších potíží dovedli domácí zápas do vítězného konce. Branky: Jirák, Suchý, Vrána z pen. Rozhodčí Hoberlant, ŽK: 2:0, 50 diváků.

Václavice - Machnín 1:1 (1:0). Hosté se na plichtu a bodík pořádně nadřeli. Až v 92. minutě totiž náskok srovnával Aubrecht. Za domácí se trefil ve 23. Kapras z penalty. Rozhodčí Kyncl, ŽK: 1:2, 50 diváků.

VTJ Rapid Liberec B - Žibřidice 5:1 (3:0). Vojáci povolili za stavu 4:0, kdy nechali hosty vstřelit čestný úspěch. Branky: Martínek 2, Jareš, Starý, Albrecht - Danczi. Rozhodčí Lopuszynski, ŽK: 1:2, 40 diváků.

Doubí B - Bílá 1:1 (1:0). Domácí se na favorita pořádně připravili a vedli až do 89. minuty, kdy soupeř dokázal alespoň srovnat stav. Branky: 26. Lukáš Zeman - 89. Radek Váňa. Rozhodčí Nádeník, ŽK: 1:2, 70 diváků.

Frýdlant B - Hejnice B 1:3 (1:1). Stálá převaha nebyla Frýdlantským nic platná - chyběla koncovka. Naopak hosté důsledně bránili a ze dvou brejků byli stoprocentní. Branky: Jelínek - Novotný 2, Přibyl. Rozhodčí Zaplatílek, ŽK: 3:5, 60 diváků.

Jokers Frýdlant - Kunratice 3:4 (2:1). Žolíci sice vedli 2:0, jenže utkání neukočírovali do konce. Nakonec hosté vedli 4:2. Branky: Gittler 2, Hrouda - Lachman, Valenta, Franc, Provazník. Rozhodčí Zelenay, 60 diváků.

Jiskra Dolní Řasnice - Krásný Les 5:0 (3:0). Jiskra měla nabito ostrými a nakonec z toho byl pro ni pěkný výsledek. Branky: Turek 2 (1 z pen.), Horáček, Částek, Hnilička. Rozhodčí Pelikán, ŽK: 1:1, 150 diváků.

Bulovka B - Rapid Dolní Řasnice 4:1 (2:0). Rapid potvrdil roli žalostných střelců. Branky: Lengál, Bílek, Daňo, Pavlík - Rudolf. Rozhodčí Popelář, 50 diváků.

Pertoltice - Víska 3:2 (2:0). Hosté se dokázali zvednout a zdramatizovat na 2:3, takže domácí pečetili v poslední minutě. Branky: Milan Hýbl 3, Lesák - Rejf, Čejpa. Rozhodčí Popelář, ŽK: 2:0, 90 diváků.

Nové Město B - Raspenava B 1:0 (1:0). Již v 7. minutě rozhodl duel Jiří Zima. Rozhodčí Filipi, 50 diváků.

Horní Řasnice - Oldřichov 1:1 (1:1). Hosté vedli Rybínovou střelou, domácí srovnali chvilku před poločasem Svobodou. Rozhodčí Sopr, ŽK: 4:1, 120 diváků.