Říká to i středopolař Lukáš Vácha, který odehrál na postu záložníka celý zápas: „Každá prohra mrzí, ta v Superpoháru není výjimkou. Je to sice poměrně mladí soutěž, ale postupně určitě nabyde na prestiži. V diváckém zájmu se zatím moc neprojevilo, myslel jsem, že k nise přijde víc lidí. Ale my jako mužstvo jsme jednoznačně chtěli vyhrát a i když máme nabitý program, přistoupili jsme k zápasu na sto procent."

Obě branky vítězů padly poměrně brzy v 25. minutě skóroval hlavou zblízka Doležal, v 27. z penalty za zákrok na Navrátila Ordoš.

„Ta penalta padla po mém zákroku. Nevím, jestli byla. Ten unikající hráč mi prostě škobrtnul o nohu, já jsem určitě faulovat nechtěl," tvrdí Vácha. „Rozhodčí to písknul, tak se nedá nic dělat. První gól jsme dostali po jejich šikovné akci, ale neměl tam zůstat volný hráč. Potom jsme, myslím, nebyli horším týmem, ale nedokázali jsme to pořádně dotáhnout do gólových šancí. Ale myslím, že už jsme tolik neztráceli míče, jako v úterý s Karagandou. Výkon už si sedá a pro odvetu v Kazachstánu jsem optimistou."