Další budou v říjnu v Londýně a 
v prosinci v Jihoafrické republice. Šestnáct nejlepších hráčů z celého světa předvádí své triky, v Číně jsme se představili poprvé v historii a pomohli tak v propagaci čerstvě založené čínské asociaci," řekl k Pekingu Lucaso, který potvrdil neuvěřitelný zájem diváků o tento sport. „Soutěžili jsme na nádvoří mezi mrakodrapy a udělali na všechny velký dojem. Zejména vítěz Andrew Henderson z Anglie ukázal neuvěřitelné triky 
s míčem. Ten také vystoupí 
v Liberci na Super ballu, který budeme pořádat na začátku srpna. Prý k nám přijede Super ball vyhrát potřetí," informoval Lukáš.

Toho trochu zarazila organizace závodů, kde pořadatelé vnucovali hráčům své míče a svá trika. „Chtěli svoje, ale nakonec jsme prosadili, aby kluci měli svoje, na co jsou zvyklí, protože každý je individualitou. Na druhou stranu ale musím pochválit jejich sponzory – internetový sportovní portál Hupu.com a thajský Red Bull. Navíc vše komentoval nejoblíbenější sportovní komentátor v Číně. Byl to opět další skvělý zážitek," poznamenal Škoda, jenž má příští týden na programu mistrovství Evropy v Bruselu.