Liberecký dorost projel v Brně první poločas

Liberec - Ve fotbalové extralize dorostu U19 podlehl Slovan Liberec na Jihu Moravy, když první poločas zbytečně „projel".

8.4.2013

Ilustrační foto.Foto: DENÍK / František Géla

Brno - Slovan Liberec 5:2 (3:0)

Liberec nezachytil nástup do utkání a do poločasu byl jeho výkon špatný. Domácí se dostali do vedení po trestném kopu. Pak se Liberečtí ve snaze vyrovnat hrnuli dopředu a měli i slibné příležitosti. Dvě šance byly dokonce vyložené. Jenže domácím se povedly dva brejky a bylo 3:0. Po přestávce se výkon hráčů Slovanu zlepšil a místy byli lepší.

Kaiser vstřelil branku na 1:3 a vypadalo to slibně, protože přišly i další možnosti. Jenže z tlaku opět přišel domácí smrtící brejk a stav byl 4:1. „Tento moment nás zlomil, protože místo druhého gólu jsme inkasovali," potvrdil trenér Miroslav Holeňák. V závěrečných minutách Brno přidalo na 5:1 a v předposlední minutě uzavřel skóre liberecký Kaiser.

„Projeli jsme zbytečně první poločas. V tom druhém to šlo, byli jsme aktivnější. Jenže zlom nastal při čtvrté brance. Z individuálních výkonů uspokojil střelec Kaiser a na hrotu se rval Káva," zhodnotil Holeňák.

Branky: Frimmel 3, Přichystal, Šembera Kaiser 2. Slovan: Zachoval - Zitka, Kastelovič, Linhart, Novotný Polívka, Ondráček, Kaiser, Rydval Káva, Řehák. Střídali: Chmelík, Jar. Kubát, Vasilko, Matějka.