Byl to fotbal dvou rozdílných poločasů. Hradec má kvalitní družstvo, ale domácí bojovali a do poločasu, v rozmezí osmi minut vstřelili dvě branky. Ve 27. minutě to byl Šustr po teči a ve 35. Dudek opět po teči střely. Utkání bylo vyrovnané, protože v závěru Hradec dokázal v šanci nastřelit tyč. Přesto byl Liberec aktivnější co do počtu vyslaných střel. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a šli za vyrovnáním. V 75. snížil mladý Breda, který lobem vrátil vyražený míč do sítě. Za deset minut si gólman nerozuměl s obráncem a důrazný Novák srovnal. Liberec ale šel štěstí naproti a po trestném kopu Barace usměrnil Chlumecký míč na 3:2.

„Herně byl soupeř velmi dobrý a ve druhém poločase nás přehrával. Nakonec jsme byli šťastnější a rozhodli o bodech v samém závěru," přiznal šťastný trenér Miroslav Holeňák.

Liberec: Král - Čuřík, Šustr, Chlumecký, Janků - Doležal, Barac (90. Švejkovský), Bláha, Knejzlík (82. Šustek) - Dudek (65. Adam), Kukla (74. Heppner).