„Posunuli jsme šest dorostenců do juniorky, takže z ročníku 1995 máme jen Linharta a Řeháka, který však nebyl zdravotně v pořádku a proto ani nehrál. Většinou tak máme v kádru ročník 1996, ale všichni z nich již měli na podzim možnost si extraligu vyzkoušet a věřím, že obstojí," řekl trenér omlazeného dorostu Miroslav Holeňák. „Zatím je v úvodu přípravy spokojenost, i když ještě jsou zatím nemocní Bednář se Šimkem a nová akvizice ze Sparty Tomáš Lukič je zraněn," připomněl.

Slovan Liberec Varnsdorf 3:0 (1:0). Poločas byl vyrovnaný, Varnsdorf poctivě bránil, ale Liberec měl více ze hry. Minimálně tři příležitosti měly skončit gólem, ale trefil se jen Jakimič. Po změně stran byla převaha domácích postupně větší a větší, ale řada akcí byla zbytečně překombinována. Proto se prosadil pouze Knejzlík a po zbytečném faulu varnsdorfské obrany z penalty Bláha. Centry ze stran po kvalitních kombinacích Slovanu jen pršely, jenže koncovka nebyla nejpřesnější. „Měli jsme dát daleko víc gólů, minimálmě čtyři. Ale snaha u našich hráčů byla a dokázali se dostávat do šancí. Příště snad proměníme víc," dodal Holeňák. Jeho tým v sobotu 18. ledna hraje opět na umělé trávě U Nisy s divizními muži Pěnčín-Turnova, za něž může nastoupit Petr Papoušek i Tomáš Janů.

Branky: 35. Jakimič, 58. Knejzlík, 65. Bláha z pen. Rozhodčí: Nádeník. Liberec: Konečný - Čuřík, Linhart, Janků, Chlumecký - Barac, Bláha, Otta, Knejzlík - Jakimič Kukla. Střídali: Zachoval, Šustr, Pospíšil.