Slovan Liberec - FK Krupka 4:2 (1:0)

Oba týmy si na těžký terén zpočátku zvykaly a fotbal moc k vidění nebyl. Několik fotbalových akcí předvedly domácí, ale bez zakončení. Domácí byly aktivnější, chtěly hrát fotbal a střílet góly. Často však chyběla finální přihrávka nebo zapracoval hrbolatý terén. Několik akcí zastavily fauly, ale i brankářka Beníšková, kterou při ráně Kovářové zachránilo břevno. Ve 37. šla na bránu opět sama Jarchovská, a přestože byla dokonale sestřelena ve vápně, penalta se nekopala. Ve 41. kopala roh Friedrichová, Mikysková míč usměrnila na Pomijovou a bylo 1:0. V závěru šla opět sama na branku Pomijová a byla zastavena za cenu roztrženého dresu…

Ve druhé půli neproměnila šanci Friedrichová, poté se kopalo několik rohů a tlak sílil. Jenže do toho zazmatkovala obrana Slovanu, nechala utéct útočnici Krupky a bylo 1:1. Chybu obrany napravila vzápětí Friedrichová, která krásně našla ve druhé vlně Jarchovskou 2:1. Pak Liberec ostřeloval branku hostí, ale do sítě se trefit nedokázal. Krupka zkoušela brejky, ale to se jí nedařilo. Po faulu na Mikyskovou rozehrávala trestný kop Matějková, našla Jarchovskou, ta míč zpracovala, stačila se ještě otočit a bylo 3:1. Pak zahodila tutovku Matějková i další hráčky. Zahrozila Krupka, ale šanci jí vytáhla na roh Pižlová.

Deset minut před koncem se pustila do samostatné akce Mikysková, obešla několik protihráček, ale ve vápně ji poslaly k zemi. Z nařízené penalty zvýšila na 4:1 Pomijová. V závěru Krupka poslala dlouhý balón na branku, Pižlová ho podběhla a míč ze skrumáže poté hosté usměrnili do sítě.

Branky: 41. a 80. z pen. Pomijová, 53. a 70. Jarchovská. Liberec: Pižlová Filingerová (46. Horčičková), Kovářová, Ubiasová (78. Jeřábková), Boušková (69. Folprechtová) Pomijová, Matějková, Mikysková, Kutifelová (38. Jedličková) Friedrichová, Jarchovská.