Liberec hrál od začátku na tři útočnice a hned v první minutě se před brankou prosadila Petráčková 1:0. Další dvě vyložené šance neproměnila Kotková. Ve 26. minutě se postavila k přímému kopu ze 17 metrů Matějková a krásně trefila na 2:0. O minutu později Petráčková obešla obranu i brankářku a zvýšila na 3:0. Další šance Matějkové skončila těsně nad a Svobodové na břevně.

Na závěr poločasu 50 diváků vidělo přímočarou akci po ose Boušková, Kovářová, Petráčková, ta ale před prázdnou brankou promáchla. Liberec hrál pohledný fotbal, v němž nechyběla dobrá kombinace a zdálo se být jasno i ve skóre.

Jenže do druhého poločasu nastoupily domácí s vědomím velkého náskoku a soupeřky podvědomě odepsaly. To se jim vymstilo po sedmi minutách hry, když po přímém kopu nechaly hrát hostující hráčky, a ty v klidu snížily na 1:3. Liberecké hráčky se najednou začaly utápět v nepřesnostech.

Vydařila se až akce v 58. minutě, kdy Kotková našla na vápně Kovářovou, a ta nezaváhala 4:1. Gól do řad domácích klid ale nepřinesl, hrály dál zbytečně nervózně, složitě, s velkými nepřesnostmi. Po chybě v rozehrávce se dostala do šance hostující útočnice, která byla zastavena za cenu faulu a z penalty Liteň snížila na 2:4.

Domácí hráčky zabraly, ale gólovky Bouškové a Kovářové se neujaly. Až v 84. minutě našla Nováková z rohu Kovářovou, a ta hlavou zvýšila 5:2. V 88. minutě se opakovala situace z první penalty hostů, a ty znovu nezaváhaly 5:3.

Branky: 1. a 27. Petráčková, 58. a 84. Kovářová 26. Matějková. Slovan: Řezáčová - Prokopová, Svobodová, Pižlová, Košková - Filingerová (62. Nováková), Matějková, Kotková – Petráčková (62. Sittová), Kovářová, Boušková.