Karlovy Vary - Baumit Jablonec B 1:0 (1:0)

Jiří Hloušek, kouč béčka Jablonce, popsal: „Domácí byli přece jen v první půli důraznější a agresivnější a jeden gól do naší sítě dotlačili.“ To rozhodčí po půlhodině hry odpískal Geňův pád tři metry před vápnem a domácí obránce Oslovič nechytatelnou bombou k vzdálenější tyči poslal karlovarské Buldoky do vedení. „Tomuto nepovedenému utkání by slušela remíza, protože tři body si nikdo nezasloužil,“ podotkl Hloušek.

Branka: 31. Oslovič. Rozhodčí: Janoch. Bez ŽK. Diváků: 220. Jablonec B: Bočok - Parys, Patka, Papaz, Hozda (85. Mička) - Farkaš, Šisler, Rathouz, Steiner - Mešanovič (55. Rudolf), Petřivý (75. Pavlidis).

Viktoria Žižkov B – Slovan Liberec B 0:2 (0:2)

Slovan šel do vedení v 25. minutě, když domácí Balík zahrál po centru rukou a penaltu bezpečně proměnil Robin Dejmek. Do poločasu Liberec přidal ještě jeden gól zásluhou přesné přízemní střely Dostálka k levé tyči. Po změně stran to byl jen platonický náznak žižkovské převahy, na druhé straně měl v 65. min. možnost zvýšit Robin Dejmek, ale v brejku mířil „šajtlí“ těsně vedle. Hosté již potom cenné tři body bez problémů ubránili.

Branky: 25. Robin Dejmek z pen., 41. Dostálek. Rozhodčí. Mudra. ŽK: M. Novák, Corea (oba Žižkov B). Diváků: 125. Liberec B: Uvarenko - Radzinevičius (71. Širanec), Kelič, Jarkovský, L. Novotný - Zeman, Hochmeister, Vít (65. Rehák), Dostálek (84. Kesner) - Robin Dejmek, Martan.

Králův Dvůr – SK Hlavice 5:1 (3:1)

Trenér hostů Zbyněk Houška rozmrzele konstatoval: „Byla to zbytečná prohra po individuálních chybách. Místo 0:2 to bylo najednou 2:1 pro domácí a pak už to šlo s námi z kopce…“

Branky: 44. a 88. Nejepsa, 19. Tlustý, 27. Zajac, 78. Trantina - 7. Charuza. Rozhodčí: Pilný. Hlavice: Farský - Flachbart (46. Winzig), Charuza, Koblížek, Nesvadba (70. Charles Rangel) - Herodes, Mizera, Martínek, Kulhánek - Němec (53. Zeman), Boško.