„Jsem velice šťastný a cením si šance, kterou mi Slovan dal. Věřím, že roli střelce potvrdím i tady a budu střílet góly za Liberec,“  usmál se Pázler po podpisu víceleté smlouvy. Jen pár hodin po přestupu už stál na hrotu libereckého útoku v utkání proti Varnsdorfu. Součástí transferu je přestup Wesleyho Da Silvy na východ Čech k „Votrokům“.

Slovan už z druhé ligy přivedl Aleše Nešického a konžského útočníka Elvise Mashika Sukisa. A s posilováním kádru nekončí. Klub chce přivést ještě dva nebo tři hráče. „Potřebuje ještě posílit, máme nějaké hráče vytipované,“ řekl sportovní ředitel Zdeněk Koukal na klubovém webu.

Naopak skončit by měl Zdeněk Folprecht. „Nabídli jsme mu smlouvu, ale spíš to vypadá, že odejde,“ připustil Koukal. Otazník visí nad dalším záložníkem Oscarem Murphym Dorleyem „Je to žhavé téma. Jednáme o uplatnění opce, uvidíme, jestli jsme schopní splnil finanční podmínky,“ dodal Koukal s tím, že Michal Obročník by měl pokračovat.

Nový kouč Zsolt Hornyák od začátku přípravy testuje případné posily. O smlouvu se uchází gólman Patrik Štorc či pravý obránce Gabriel. „Za dva týdny se tu protočilo několik hráčů. Hledáme kvalitu a základem je, aby noví hráči byli lepší než ti, kteří tady jsou. Jde to podle plánu. Samozřejmě tam je selekce a  rozloučili jsme se s těmi, kteří se nám nehodili nebo byli slabě připravení. Ale zase přišli další nováčci, kteří mají šanci se ukázat,“ prohlásil Hornyák, jenž zredukuje kádr ještě před nedělním odjezdem na soustředění do Rakouska.